Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szegeden csípős kaja étterembe...

Formi kérdése:

Szegeden csípős kaja étterembe, kifőzdébe?

Figyelt kérdés
Tudtok ajánlani valami jó kajáldát Szegeden vagy a környékén ahol jó csípős kaját lehet venni? Tescoba csípős csirke a kínainál, meg Gringos mexikói étterem kajái már megvoltak, ed azok közel se olyan csípősek, mint ahogy én szeretném... valami jalapenósra gondoltam, sőt, habaneros még jobb lenne :)
2012. jan. 11. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok szegedi!

De 100%-ig biztos vagyok benne, hogy Szeged az egyik olyan hely az országban, ahol ha bemész egy olyan helyre, ahol szakács főz, (tehát nem meki és társai műkaja gyár) ha úgy kéred, 10 másodpercen belül megcsinálják neked bármit olyan csípősre, hogy leég a hajad. :)

2012. jan. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocs az "elragzásért" siettem.
2012. jan. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!