Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Honnan érdemes ételt rendelni?

Honnan érdemes ételt rendelni?

Figyelt kérdés

Nincs lehetőségem most főzni és elmenni sem tudok, arra vagyok kíváncsi, hogyha rendeltek néha valahonnan, akkor honnan? Még sosem rendeltem ételt, kipróbálnám most, mert kíváncsi és nagyon éhes is vagyok.


Budapest, Zugló


2011. dec. 6. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:

netpincer.hu - regisztrálni kell, meg kell adnod a címed, és kiadja az összes olyan helyet, ami szállít hozzátok. Kategóriák szerint is szűkítheted a keresést, pl. olasz, indiai, kínai, magyaros...


És ott helyben a netpincer.hu-n meg tudod rendelni a kaját. Szerintem ez a legjobb, minden lehetőséget meg tudsz nézni előtte, összehasonlíthatod az árakat stb.

2011. dec. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Onnan rendeltem pont.. :D


Csak reméltem, hogy személyes tapasztalatok vannak, hogy kitől érdemes rendelni, meg mit szoktatok enni, ilyenek..

2011. dec. 6. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Theo papa éttermét szeretem.
2011. dec. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Don Pepe,Iltreno,

Avanti,

2011. dec. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!