Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Vajon hol kaphatnék kicsi,...

Vajon hol kaphatnék kicsi, max.5 dl-es vagy még kisebb csatos üveget Budapesten?

Figyelt kérdés
nem valami ősrégi, használhatatlan relikviára gondolok, hanem mindennapi használatba vehető, funkcionális darabokat keresnék, de minden boltban csak litereseket látok (ikea, buttlers, konyhafelszerelési boltok).
2011. nov. 29. 03:07
 1/4 anonim ***** válasza:

A piacon az edény boltokban,lehet kapni,3dl eseket,kisebbeket, Fehérvári úti piac, Fővám tér,


Én az Ázsia centerbe vettem,1dl,2dl, eket füszernek. Vann a 2 ik épületben 1 konyha felszerelés bolt..

2011. nov. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a polcon dísznek ki van rakva pár sörös csatos üveg, ha leszedném róluk a címkét, teljesen normális csatos üvegek lennének.

Pl. a Flensburger Gold és a Quintine Blonde csatos üvegben van, ezek 0,33-asak, nagyobb üzleteben biztos van más is.

2011. nov. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Látod a második képen, jobbról az első üveget?

Ez egy 0,5 l-es sörös üveg, ami csatos.

Amikor bodza szörpöt készítettem, ilyen kellett. Elmentem a Tescoba (fótiba), és ott kaptam. A sört kiöntöttem egy másik üvegbe (férjem megkapta, örült neki), nekem pedig lett 3 klasszul záródó csatos üvegem.

Mondjuk darabja kb 500,- ft volt.

2011. nov. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szupermarketek vagy italdiszkontok sörös részlegét nézd meg, ott vannak csatos üvegben árult minőségi sörök. Sört megisszátok,marad az üveg.
2011. nov. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!