Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Csatos vagy parafa dugós...

Csatos vagy parafa dugós üveget hol tudnék vásárolni vagy rendelni?

Figyelt kérdés
Olyan csatos üveget keresek, ami nem szögletes és nem nagyobb fél literesnél.1 litereset már találtam az interneten, de nekem kisebbre van szükségem. Végső esetben az sem baj, ha parafa dugóval zárható és nem csatos az üveg. Hol tudnék ilyen vásárolni vagy rendelni?
2011. nov. 27. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
A HOBBY dekor boltokban,vagy a piacon az edény árusoknál,
2011. nov. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden valamire való, minőségi bort parafadugóval zárnak le. Pl. vegyél egy üveg Tokaji aszút, vagy Szamorodnit, az fél liter. Miután megittad, ott az üres üveg parafadugóval!
2011. nov. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Látod a második képen, jobbról az első üveget?

Ez egy 0,5 l-es sörös üveg, ami csatos.

Amikor bodza szörpöt készítettem, ilyen kellett. Elmentem a Tescoba (fótiba), és ott kaptam. A sört kiöntöttem egy másik üvegbe (férjem megkapta, örült neki), nekem pedig lett 3 klasszul záródó csatos üvegem.

Mondjuk darabja kb 500,- ft volt.

2011. nov. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!
2011. nov. 30. 17:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!