Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Már lehet kapni szaloncukrokat...

Már lehet kapni szaloncukrokat. Minden évben új fajtát veszel, vagy ragaszkodsz a jól bevált szaloncukorhoz? Volt olyan cukor, ami nem ízlett?

Figyelt kérdés
Én próbálkozó alkat vagyok, mindig újat veszek. A Milka marcipános nem vált be (inkább mandulás volt, mint igazi marcipános), de a csokiözön ízlett. Na és persze a Szamos gyümölcsmarcipán sz.cukrok is finomak! Te hogy vagy ezzel?
2011. nov. 14. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azóta nem veszek semmilyet, amióta égen-földön nem találok egyszerű, hagyományos Konzum szaloncukrot.
2011. nov. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%

Egyáltalán nem veszek szaloncukrot. A fára pedig semmiképp sem raknám, szerintem giccses.


Az én fám mindig elegáns, és 1-2 szín szerepel rajta, az a minden szín+szalmadísz+mézecskalács+szaloncukor egyszerre rajta nem az én stílusom.


Nem szeretem a szaloncukrokat, ha csokoládét akarok enni minőségit veszek, azonban a Milka még nem fejlesztette ki ezt a fajta a szaloncukrot.


Pláne, hogy a szalonCUKOR felesleges kalória. Örülök, ha minél kevesebb cukrot viszek be a szervezetembe.


Amúgy utálom a silány minőségű édességeket. A bevonós- kakaómasszás Mikulás figurákat kitíltanám a piacról!

2011. nov. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi nagyon szeretjük a Milka marcipánosat, minden évben azt veszem, Szamos biztosan finom, de nagyon drága, az olcsóbb, kilós szaloncukrok ehetetlenül rosszak.
2011. nov. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos, akkor kövezzetek meg, de nekem a zselés és a kókuszos a kedvencem. És szoktam enni karácsonyi időszakban. Mi sem tesszük a fára, az asztalon van, karácsonyi szalvétával bélelt kosárkában. De ez nekem hozzátartozik az ünnephez. És nem hízok tőle mert nem 2kg-t eszek meg, hanem 1-2 szemet. :)
2011. nov. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A zseléset veszük mindig ,de minden évben kiprobálunk valami finomat tavaly milka fekete erdő volt kedvenc...
2011. nov. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

a zselés nálunk is favorit maradt, a fára valami szép csomagolásút veszek, még, ha drágább is.

minden évben bukkanak fel új ízek, próbaképpen általában veszünk egy csomaggal, de az egy tálkába kerül nasinak.

2011. nov. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát!
2011. nov. 15. 09:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!