Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hanyadikán lesz halloween?

Hanyadikán lesz halloween?

Figyelt kérdés

Ez az egyik kérdésem a másik pedig az,hogy milyen egyszerű kis party ételeket készítsek??? Amivel nincs sok munka és finom és nem ilyen "extra" :) Hagyományos család vagyunk :D

kövi kérdésem,milyen legyen a dekoráció és hova tegyem?? szempont: olcsó legyen és ne legyen bonyolult,meg persze szép!

Az is érdekel te hogy készülsz!


2011. okt. 26. 14:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Oktober 31 Hellowen : Töklápás ,mécsesek az ablakokba , bejárat főlé boszorkányt lehet tenni, szalmából nagyon jókat lehet csinálni. Fáklyát gyujtani az udvarban Patogatot kukoricát neylon kesztyübe lehet tölteni,ugy hogy minden ujjba jusson ,Ezt is fellehet logatni..

Olcsó és mindenki szerti szerintem, házi hamburger, Tortilla tekercs hússal zöldségekkel, Sütötök krém leves, sült sütőtők, pattogatott kukorica,

2011. okt. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Andizsuzsi ***** válasza:
67%
október 31-én. Hagyományos családként miért partiztok halloween-kor?
2011. okt. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

[link]

Október 31.

Ilyen értelemben nem ünnepeljük, mi kimegyünk a temetőbe gyertyát gyújtani.

Süthetsz csokis muffinokat vagy simán tököt.

Díszítés? Papír, festék, ragasztó kell hozzá, és bármit fabrikálhatsz, ami az adott ünnepre jellemző.

2011. okt. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
jó ötletek:) 2. nem olyan party lesz csak így mégis akartam díszíteni-sütni :)
2011. okt. 26. 14:40
 5/14 anonim ***** válasza:
Süssél muffinokat, a tetejére étcsokiból csurgass pókháló mintát. Vagy házilag babapiskóta tésztából készíts boszorkányujjakat ronda barna (kakaós) körmökkel.
2011. okt. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Andizsuzsi ***** válasza:
nekem amúgy azzal sincsen semmi bajom, ha valaki halloween partit tart, csak érdekel, hogy miért? Szokásból, divatból, ünnepel valamit ilyesmi.
2011. okt. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Én értelek :) Amúgy mókából :)

Nagyon jókat írtatok,írhattok még!

2011. okt. 26. 15:15
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
Magyarországon nuincs ilyen hogy haloween!Magyarországon nov 1. Mindenszentek, nov 2. Halottak napja!
2011. okt. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%

"csak érdekel, hogy miért?"


Majmolásból! Magyarországon Valentin nap sincs csak majmolják.Még megérem hogy Függetlenség napja lesz

2011. okt. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Andizsuzsi ***** válasza:
A gooogle képkeresőbe írd be: halloween party crafts. Rengeteg ötletet ad.
2011. okt. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!