Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen anyag ez? Lenn.

Milyen anyag ez? Lenn.

Figyelt kérdés

ma vettem az egyik boltban sertés lapockát. Pörköltet akarok belőle készíteni. ahogy kockára vágtam az egyik darabból rózsaszín kocsonyás anyag jött ki. Ahogy megnéztem a húst, foltokban rózsaszín pöttyökkel van teli. Hihetetlen, mit fecskendeznek már a húsokba? két kisgyerekem van, nem mindegy hogy mit teszek az asztalra! tudjátok mi lehet ez az anyag ami kijött a húsból? (már alig várom, hogy szombaton disznót vágjunk, mert azt legalább tudom, hogy szintiszta hús!)


köszi


2011. okt. 25. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi lehet, de a helyedben bevinném a fogyasztóvédelemhez. Azt már hallottam, hogy a húsvéti sonkába befecskendezik a páclevet, de sima húsról nem tudok.
2011. okt. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én sem tudom, hogy mi lehet az, de az biztos, hogy bevinném a fogyasztóvédelemhez. Az egyik barátomnak hentes a rokona, megkérdezem tőle, hátha hallott erről. (A rokont nem biztos, hogy meg tudja majd most kérdezni, mert ő nem itt él.)

Hol vetted? Hentesnél vagy nagy áruházban?

2011. okt. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
itt nálunk a faluban, a boltban... a párom szerint valamit fecskendeznek a húsba, hogy megkösse a vizet..vagy micsoda
2011. okt. 25. 13:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocs az offért,de miért esztek disznót? Vagy legalábbis e gyerekek? A világ legtisztátalanabb állata..
2011. okt. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem vagyunk vegetáriánusok, eszünk húst. Csirkét, disznót, halat. Nagy állattartók vagyunk, kecskéink is vannak, sajtkészítéssel is foglalkozunk. Minden attól függ milyen körülmények között tartod az állatot. ugyanígy a disznót is. falusi vagy?
2011. okt. 25. 14:09
 6/9 A kérdező kommentje:

bár most nem az étkezési szokásaimat szeretném megvitatni, de kíváncsi lennék, hogy ha bemész az óvodába pl. akkor hány gyerek nem eszik disznóhúst.

de ahogy már mondtam nem ezt szeretném megvitatni, hanem azt hogy mi kerülhet bele a húsba.:)

2011. okt. 25. 14:11
 7/9 anonim ***** válasza:
én bemennék az ántsz-be vagy valami ilyesmi helyre fogyasztó védelemhez.. de először is megkérdezném ott ahol vettem h mi ez ami benne van.... de nem adnám oda neki hanem mennék rögtön a f.védelemhez.. kitudja miaz... fúj.
2011. okt. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A boltnak nem is szólnék.

Számlával együtt nyomás az ANTSZ (régen köjál), ma tisztiorvosi szolgálat, az önkormányzatnál megmondják nálatok hol székel. Biztosan nem ennék belőle!

2011. okt. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát azért ha a falusi kisboltról van szó, jól gondold meg, kinek adod ki a henteseteket.Imádni fog a falu!Inkább ne vegyél ott többször húst.
2011. okt. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!