Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szolnoki éttermekről véleménye...

Szolnoki éttermekről véleményetek?

Figyelt kérdés

hangulat, ár-érték arány szerint meg hogy mennyire menő/felkapott hely. Pizzériák nem érdekelnek.

Konkrétan a Bajnok étterem és a Sir Drake amit kinéztem, de ajánlhattok mást is!


2011. okt. 3. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, mit keresel. :D Ha eleganciát akarsz, akkor nem ezek a neked valók.

Bajnok... hát nem tudom, nekem abból a kocsma jobban bejött... az étterem olyan sötét, de titkos randihoz megteszi. Szerintem kicsit lehangoló, és a kaja sem fogott igazán meg.

Drakeben rég voltam, enni még nem ettem (állítólag nem rossz), ez inkább olyan munkahelyi kajálda, nem kifejezetten étterem szerintem. De van egy sajátos hangulata azzal a dekorral.

szerintem egyik sem felkapott hely, bár kérdéses szolnokon van-e olyan. :D

Ha már rászánod a pénzt, inkább ajánlom a Gardent, egészen különleges kajáik is vannak, bár nagyobb rendezvényekhez jobb. Csendes, de a világ végén van lényegében. :D

Galéria étterem (lehet nem ez a neve őszintén szólva, de szerintem rájössz, a gyaloghídnál ami van), hangulatos a szokásos elegánsabb módon, a kiszolgálás jó, a kaja jó, belvárosban van, sétára is inkább alkalmas a sétány, mint a liget, ahol ha épp meccs van, tömeg van, és autók is közlekednek. :D

2011. okt. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kielégítő választ! Amúgy csak egy szülinapi vacsorához keresek éttermet, és csak jól akarom magam érezni, hiszen ez az én napom! nem akarom, hogy undok kiszolgálásban legyen részem v. ehhez hasonló ...

Szóval kösz!

2011. okt. 6. 12:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!