Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ki ivott már ilyen **** jégkását?

Ki ivott már ilyen **** jégkását?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam az Aquarénában, és ott ittam jégkását, amiben nem volt más, csak cukor és víz (szirup). Milyen már, hogy nem is ízesítik?
2011. aug. 15. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Én három éve ittam utoljára, amikor sörfeszkó volt Békéscsabán. Azok sem voltak többek, mint víz+cukor+színezék, és szerintem mindenhol így van. A vattacukor sem epres vagy ananászos, legalábbis ízben nem, csak színben.
2011. aug. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ebben még színezék sem volt. a vattacukornak szerintem azért amikor pár éve utoljára ettem, még volt valami íze, azzal csak annyi a probléma, hogy kiskanálnyi cukorból csinálnak ilyen nagy izét, ami tulajdonképp pókhálónyi vastagságú szálakból van, közte meg levegő, tehát ha vattacukrot eszel, levegőt eszel. egyébként ez az egész egy csepp víztől teljesen összefonnyad.

visszatérve a jégkására:

árnyékban szürkének látszott, de ha kimentem a napra, láttam, hogy átlátszó az egész. (valószínűleg a jégdaraboktól tűnt szürkének, amiken csak akkor jutott át a fény, ha rájuk sütött a nap)

2011. aug. 15. 18:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!