Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miket lehet kapni a Papp...

Miket lehet kapni a Papp László Arénában, és mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés
Novemberben megyek koncertre, és azt írják, nem lehet bevinni ételt-italt, így ki vagyok szolgáltatva a büfének, viszont nem akarok otthagyni egy vagyont.
2011. aug. 13. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg gondoltál rá, hogy egyél előtte?:D
2011. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem semmivel sem drágább, mint egy fesztivál. Én jégkorong meccsre szoktam menni.

Lehet kapni: Üdítőt, sört de csak pohárban. Csokit, perecet, chipset. Szendvicsre nem emlékszem.

2011. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Perec, csoki,üdítő, a szokásos árak, amik ilyen helyeken vannak. Üdítőt csak pohárba kapod.
2011. aug. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1.Igen, gondoltam, de 5 órás lesz a fesztivál, és nem hiszem, hogy ki fogom bírni. :P

2. Köszönöm, hasznos volt az infó. :)

2011. aug. 14. 12:39
 5/9 anonim ***** válasza:
5 órás fesztivált simán kibírsz. Nem kötekedés, de én is kibírom, aki folyton zabálna, ráadásul minden héten járok bulizni, és általában nyitástól zárásig bent vagyok, az meg majdnem 7 óra.
2011. aug. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Oh oktasd ki, hogy mennyit bír ki evés nélkül -.- Ha enni akar, enni fog, kész!
2011. aug. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Na figyelj.. :D ne parázz!


Én tavaly novemberben voltam a Papp lászló sportarénában, tisztára paráztam, mivel rávan írva jegyre is hogy kamerát, fényképezőt stb tilos bevinni, meg ugye piát is stb.. elmondom hogy senki nem foglalkozik vele mit viszel be!

Az ajtónál megnézik mi van nálad, de csak belenéznek a táskádba, nem fogják részletesen kutatni, 1 pillantást vetnek rá.. én nem vittem be fényképezőt,se piát és ugy képzeld el hogy kb rajtam kívül mindenkinek ott volt a fényépező meg a pia a kezébe végig.. szóval ne parázz, mindent vihetsz be magaddal, nem szólnak érte. persze azért kést meg pisztolyt nem kéne.. :D

2011. aug. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fél liter sör 500Ft,csak korsó méretűt adnak.

Szénsavas üdítő: 450Ft

Ásványvíz:azt hiszem 300Ft

Csokik:200Ft

Chips:az is azt hiszem 300Ft

Perec/pogácsa:250Ft

Szendvics:400-450Ft

Kapsz szeszes italt is,azonban az eléggé szerteágazó árakkal van,így nem tudom leírni.:D

2011. aug. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :) Főleg az utolsó kettőt. :) Nagyon-nagyon hasznos. :)

( És én, akár hiszitek, akár nem , nem bírom ki három óránál tovább, hogy ne egyek :P )

2011. aug. 15. 20:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!