Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc édességed,...

Mi a kedvenc édességed, aminek nem tudsz ellenállni? :-)

Figyelt kérdés
Nekem ha süti, akkor mézes krémes... ha csak nasi, akkor Manner nápolyi :)
2011. júl. 14. 16:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Creme Caramell - iszonyatosan finom francia desszert nekem ez a gyengém! :D


Emellett még házi krémes, kinder szelet, puncsszelet, meggyes-mákos rétes.... és még napestig sorolhatnám! :)

2011. júl. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez a milkás nagy törökmogyoró ami milka csokival van bevonva, nem tudom mi a neve ilyen kis lila csomagolása van, de ez az aminek soha nem tudnék ellenálni. Nagyon kevés van benne és eléggé drága, így csak nagyon ritkán engedhetem meg magamnak hogy veszek ilyet és nem is lehet olyan túl sok helyen kapni.


27/N

2011. júl. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Rendes édességből a csoki és a győri édes keksz.És amit imádok és édes, az a gyümölcssaláta, minél többféle gyümölcs van benne, annál finomabb.Nyáron nagyon sokat csinálok, és még egészséges is.:)
2011. júl. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
nutella, táblás csokik, snickers, brownie, tiramisu, almáspite, marcipán, toffifee
2011. júl. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Sütiből a házi meggyes rétes. Ezen kívül a kinder tejszelet, meg a maxi king, imádom az ilyen tejes édességeket. Ja és a fagyi, különösen ilyenkor nyáron. :)
2011. júl. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Tiramisu, házi gyümölcsös sütik.
2011. júl. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Zott Monte, az a tejes-mogyorós-csokis desszert. :)


Nagyon szeretem a banános zselés csokikat is.

2011. júl. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!