Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Meddig fog...

Mit csináljak? Meddig fog tartani?

Figyelt kérdés
Ma este megettem egy csomó tejbegrízt, és iszonyatosan rosszul lettem, olyan sokat ettem.Most szenvedek, mert hányingerem van, és mindjárt szétdurranok.Nagyon rossz érzés, rosszabb, mint az éhség.Meddig tart ez a rosszullét?
2011. júl. 2. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem miután megemésztetted jobb lesz,attól függ pontosan mikor etted,de ha nem múlik a hányinger vegyél be B6-ot nekem bevált! :) Majd írd meg hogy vagy.
2011. júl. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
oh, szegény, kortyolgass folyadékot, hadd lazuljon az a fene dara. most össze van állva a gyomrodban, mint a beton.talán egy kis ivójoghurt vagy kefír segítene a gyorsulásban.
2011. júl. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a zöldtea szokott ilyenkor bejönni, persze cukor nélkül.
2011. júl. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Már jól vagyok, szerencsére nem tartott sokáig ez a rosszullét, viszont nagyon kellemetlen volt.

Egyébként fogyókúrázok, és már elég rég ettem édességet, tejbegrízt meg még régebben, és nagyon megkívántam.Mikor ettem, nagyon jól esett, de utána..Amúgy mindig irigyeltem azokat, akik csak esznek, és nem tudnak hízni, de most már elhiszem, hogy sokkal rosszabb, ha valaki sokat eszik, és rossz lesz a gyomra, mint amikor éhes..

Ja és ha netántán máskor is bekajálnék, kipróbálom, amit írtatok.:)

2011. júl. 2. 21:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Nesze neked fogyókúra!!!!
2011. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!