Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tegnap lett csinálva a nyelv...

Tegnap lett csinálva a nyelv piercingem, mit ehetnék? Ti hány napig nem ettetek/ittatok tejeset?

Figyelt kérdés

Elmondták, hogy nem lehet tejeset, de nem tudom mit kéne enni.

Tegnap előtte még reggel ettem müzlit, 2kor lett szúrva, utána a bögrés leves levét megittam.

Ma ettem egy fél doboz babakaját, és szintén megittam egy bögrés leves levét.

Próbáltam puha májkrémes kenyeret enni, de nem ment. Egyszerűen még nem tudom úgy megrágni.

Ha lehetne tejeset, akkor tudnék sok mindent enni, pl banánturmix, meg különböző pépes ételeket ennék.


2011. jún. 18. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Miért kellett csinálni? Kötelező volt?

HP...

2011. jún. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megy az tej nélkül is. Vegyél bioboltban vagy áruház biorészlegén zabtejet vagy rízs tejet, aztán turmixolhatsz kedvedre.

Amúgy pedig bébiétel, meg leves vagy főzelék (ha darabos, akkor turmixold). Ha akartál piercinget, akkor ezt a kis kellemetlenséget is bírd ki. Valamit valamiért.

2011. jún. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nem mondtam hogy nem birom, csupán megoldást keresnék.
2011. jún. 18. 18:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem amikor szúrták,akkor ecsetelni kellett alkohollal,amit a gyógyszertárban kaptam is rá....de ez nem volt elég,igy én napi 3szor fél algopyrint vettem be,ha nem fájt akkor is:)

Én tudtam enni kenyeret is,igaz kisebb falatokban,de minden ment...és 3nap után nem volt már feldagadva a nyelvem sem:D

Más ismerőseim meg kinlódtak vele egy hetet is,meg nem tudtak enni sem:S

Ajánlom a fáldalomcsillapitót,tényleg jó volt:)

8éve csináltattam,és megvan:D

2011. jún. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én nem ecsetelgetem semmivel, egyedül az alkoholt javasolták rá, mármint vodka, pálinka, hasonló. Próbáltam vodkázni de nem esett jól. Kis pálinkát csorgattunk rá, de ennyi volt.

Egyszerűen nem tudok kenyeret enni, hiába puha.

De szerintem pár nap és jó lesz, mert a tegnaphoz képest már jobb, akkor felemelni se tudtam rendesen a nyelvem, most meg már megtudom nézni a pc alját:)

2011. jún. 18. 18:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Nos!Ajánlom az algoflexet,az elején szedtem amikor kelemetlen volt még,simán tudsz majd enni mindent.Az összes tejterméket felejtzsd el 2 hétre tuti ugyanis ha az ott megindul akkor szájsebészet.Csinálj kis katonákat és beteszed hátra a fogadhoz és lassabban eszel,ennyi a titka.
2011. jún. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!