Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit vigyek fesztiválra enni?

Mit vigyek fesztiválra enni?

Figyelt kérdés
Gondolom lehet vinni, ha ott is alszok. Konzervkukoricán és konzervmájason kívül hasonlókra gondoltam, de nem jut eszembe több. Ötletek? (3 nap, és nem vagyok vmi nagyétkű:) )
2011. máj. 31. 13:12
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
oké, köszi minden válaszolónak, ment a zöld kéz:)
2011. máj. 31. 14:05
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Bemész egy teszkóba és szétnézel, mi az ami ehető hidegen is, és nem hűtőben tartják. :D Azok túlélik azt a hetet, mert már lehet egy éve a boltban rohadnak. :D

Kenyér tényleg jó, csak vigyél egy rollni nejlunt is, és a kaját leglaább háromba csomagold meg, mielőtt jönnek a hangyák. van csomó konzervkaja, gabonapehely (én szeretem magában rágcsálni, de az UHT tej hűtés nélkül is jó, bár 60fokos sátrat az se él túl lehet.)

Kekszek, krékerek. Gumicukor. Kétszersült jó dolog, mivel nem tud még jobban kiszáradni. :D Zöldséget, gyümölcsöt csak ha első nap megeszed vigyél, mert az se fogja bírni.

De a legtöbb fesztivál azért nincs hermetikusan elzárva a világtól, kicsit sétálsz épp, ha nincs jó koncert, és keresel egy boltot vagy menzát. :D

Milyen fesztivál, hol? Hátha valaki konkrétat is tud! :O

2011. máj. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
81%
konzerv rizses lecsóót:D
2011. máj. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
91%
Tubusos bicisajt,konzer sok féle van/ löncs, vagdalt, libamáj, kacsmáj./
2011. máj. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
82%
Bocs boci sajt
2011. máj. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Gumicukor meg ilyenek, az is tetszik. Amúgy Novarock, Nickelsdorf és tegyük hozzá, hogy nem tudok németül :D
2011. máj. 31. 14:30
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis piálgatás után már nem fog zavarni, hogy nem tudsz németül. :))


Ha lesz Leberkäse az nem szokott drága lenni. Kikérni sem nagy művészet. :)


Vagy elugrasz a Merkurba, ahhoz nem kell nagy nyelvtudás, hogy a kosárba pakold a cuccost.


Amúgy vihetsz konzerves kaját bármit, mondjuk nekem a székelykáposzta és kistestvérei szoktak bejönni. Ezek úgy is ehetők, hogy nem forrók (vagy a napocska majd segít :P)


Csomagolt pékárut is vihetsz, lehet kapni csomagos pogácsát, vagy sevendays Croissont (bocs nem tudom leírni), győri kekszet, kekszes műzliszeletet (ami nem olvad el), löncshúst, kenyérhez tubusos szendvicskrémet vagy májkrémet.

Ha nagy ivászatot terveztek, akkor sós kréker, ropi, sós perec legyen. :)

2011. máj. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
91%

Ki ne lődd már a kolbászt, abszolut túlélő kaja!!!

Vigyél magaddal egy kis lábast, meg gyufát, aztán szabad tűzön tudsz főzni. Legyen nálad hagyma, kolbi, szalonna, krumpli,száraztészta, esetleg bab, sárgaborsó, rízs, meg fúszerkeverék és só. Bármit össze tudsz dobni. Pár konzervhal is sokat segít a dolgon.


Jó főzést.

2011. máj. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

A Novarockra mész?

Ne tudd meg, milyen irigy vagyok.... hüpp hüpp

2011. máj. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
tééényleg, konzervhal!
2011. máj. 31. 14:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!