Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » McDonalds-nak és a Burger...

McDonalds-nak és a Burger Kingnek melyik a legfinomabb hamburgere?

Figyelt kérdés
Tudom különbözők az ízlések ezért mindenkinek az egyéni véleményére vagyok kíváncsi. És valyon melyik gyorséttermi lánc termékeit tartjátok jobbnak?

2011. máj. 29. 17:49
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
bocsánat a vajon pontos J :D
2011. máj. 29. 17:51
 2/16 anonim ***** válasza:
81%

A nagyon spéci drága új burgereket még nem próbáltam, de a mekdonálcban a dupla sajtos mcroyal finom. A bigmeket nemszeretem.

De inkább fizetek máshol, étteremben 1500-2000 ftot egy komolyabb burgerért, ami után megmozdulni sem tudok. Többet ér mint 2 whopper.

2011. máj. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát ja az tudom, hogy azért ezek műkaják. Én tegnap voltam életemben először Burger Kingben (eddig csak mekikben voltam ott is már nemtom hány éve) ahol egy dupla Whopper menüt kértem. Ízre sztem nem volt gond csak kicsit tán hidegnek éreztem. A sült krumplik viszont sztem minda Mekiben mind a Kingben jók!
2011. máj. 29. 18:00
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán járok mekibe meg burgerbe, de mekiben a mcchickent szeretem a legjobban. Burgerben nem eszek hamburgert. Ott burritot szoktam enni.
2011. máj. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
30%
Én nagyon nem szeretem azokat a krumplikat. Nem szeretem se az olajat, se a sót. Inkább sütök itthon a sütőben olaj nélkül krumplit, és malomból őrölök rá tarkaborsot.
2011. máj. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
90%
:D éhes vagyok :DDD
2011. máj. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A McRoyalt én is szeretem, a big macet is megeszem csak az kissé "szárazabb". A halasat nem szeretem, a csirkéset és a mcfarmot sem annyira.

Whoppert kb 2-3-szor ettem csak, az se rossz.

A sajtburger és a sült krumpli szerintem a Mekiben finomabb.

Eddig a legjobb burger amit ettem a Mekinek valamelyik témahetekhez tartozó pár hétig kapható burgere volt, volt benne bacon, sajtok, zöldségek... kár, hogy ezeket nem árulják mindig, bár elég drágák de úgyis ritkán járok mekibe, de akkor már finom burgert akarok enni :)

2011. máj. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
(így, hogy belegondoltam én is éhes lettem :D)
2011. máj. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

Nekem Mc Donald's -ban a : Retro Burger volt , de mióta megszüntették már a Big Mac menü :)

Burger King -ben pedig a Whestern Whopper.


De igazából nem vagyok nagyon oda ezekér az ételekért.

De ha úgy jön , szívesen megeszem :)

2011. máj. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mc'Donaldsban a sajtburger, Burger Kingben a whopper
2011. máj. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!