Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » S. O. S. Hol melyik VIDÉKI!...

S. O. S. Hol melyik VIDÉKI! cukrázdában készitenek baba tortát?

Figyelt kérdés
Hétvégén barátnöm baba zsurt tart és a torta megrendelését rám bizta.Muszály h baba torta legyen mert 1év-4 honapos gyerekek lesznek.
2011. máj. 26. 22:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a babatorta?
2011. máj. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 tetro ***** válasza:
100%
mi az a baba torta?
2011. máj. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
fogod körbe járod a cukrászdákat valami fel világosítást csak adnak neked, hogy mégis milyet érdemes.
2011. máj. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet olyan amivel nem kenik össze a plafont. De kiváncsian várom végülis is mi az.
2011. máj. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, hogy vidék, de azon belül? Mert vidék Debrecen is, vidék Sopron is, vidék Salgótarján is. Vagy beutazod egy babatortáért az egész országot akár?
2011. máj. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

baba torta? muszáLY? cukráZda? ott rázzák a cukot? :P

a kettőtök IQ-ja megvan összesen 100?

2011. máj. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Babatortában nincs tojás, tej, meg igyekeznek természetes anyagokból összeállítani. Viszont ötletem sincs hol lehet venni. Én biztos babafórumokon, neten stb néznék utána, javarészt receptet keresnék és megcsinálnám. :)
2011. máj. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és semmi allergizáló nem lehet benne, pl eper, málna stb.
2011. máj. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy hol élsz, de hívd fel mondjuk a város legjobb cukrászdáját (lehet, hogy honlapjuk is van)mondd

el, mit szeretnél, és 100 %-hogy segíteni fognak.

Azért kérdezd meg az anyukát, tud-e a saját és a vendégbabák esetleges allergiájáról.

ha a cukiban elmondod, hogy 1-másfél éveseknek kell, biztosan fogják tudni, hogy mit készítsenek.

2011. máj. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Babatorta az melyet baba ehet.1 évesnél kerülni kel az összetevökben a tojásfehérjét a tehéntejet és a nagymenyiségü cukort.4 honapos esetében meg mindent én szerintem az még csak anyatejet vagy tápszert eszik.De barátnöm azt monta h rá is kell gondolnunk mert kirekesztve érezné magát ha ő nem kap az édeségböl.

Vidékben jelenleg Borsod,Heves,Szabolcs,Hajdu-Biharban gondolkodom.

2011. máj. 27. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!