Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet Debrecenben venni...

Hol lehet Debrecenben venni különböző gyógyteákat?

Figyelt kérdés
Anyukám odavan az ilyenekért, és szeretnék neki venni anyák napjára pár fajta teát, viszont nem tudom hol lehet ilyen gyógyvackokat beszerezni. Gyógyszertár, drogériák, kifejezetten erre szakosodott boltok?
2011. ápr. 26. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárakban biztos hogy van. Ilyen Naturlandos vagy mi a jó isten a forgalmazója.

DM vagy Rosmann esetleg még amit megnézhetsz. Kávé boltok, ha vannak arra fele, én már ott is találkoztam teákkal.

Esetleg tesco, cora, de ezeket végső 'elkeseredésben' keresd fel. Szoktak ott is lenni, de nem tudom, hogy mennyire gyógy az a gyógy :]

2011. ápr. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem annyira gyógy, ilyen tipikus fogyasztónak, nyugtató hatásúnak, görcsoldónak mondott teákra gondoltam.
2011. ápr. 29. 09:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!