Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a legfinomabb édesség?...

Melyik a legfinomabb édesség? Milyen édességeket tennétek egy édességkosárba?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 19:35
 1/8 anonim válasza:
35%
Kakaós palacsinta, tejcsokoládé, somlói galuska, aranygaluska,gofri :D
2011. ápr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 habibi ***** válasza:
52%

gondlom te most bolti édességre gondolsz, vagy nem?

mindegy Boci csokit biztos tennék bele, mert az nagyon finom, de nálunk sajnos nem kapni :(

2011. ápr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

A Boci csoki nagyon rossz.

Inkább a Milka vagy a Tibi.

2011. ápr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
milka, ferrerro és kinder csokik (tejszelet is, maxi king is, paradiso is :))
2011. ápr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
76%
Én tennék bele pl bonbonokat(nyami,mert azok nagyon finomak),tennék még Milkát,Bocit,marcipánféléket,Kinder ja és az egész édességboltot:)
2011. ápr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
76%

Én belga csokit (van az a kagylós barna-fehér bonbon, nagyon finom szerintem), Cadburry csokit, kinder dolgokat tennék bele! Ha étcsoki szerető az illető, akkor pedig valami magas kakaótartalmú (60-70%) narancsos csokit is..

A Haribo gumicukor is örök klasszikus, + selyemcukor, ha még lehet kapni.. gyerekként imádtam!:)

Ha sós dolgok is mehetnek, akkor Chio hagyományos sima sós chips, sajtos ropi vagy sajtos keksz.. Ja igen, édességekhez még VANÍLIÁS KARIKA! nem maradhat ki..:) vagy Pilóta keksz..

2011. ápr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
keseru csoki :D
2011. ápr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Milka, Kinder és Szamos termékek minden mennyiségben! Meg Pöttyös Bonbont és Győri Édes kekszeket! Meg persze a legnagyobb üveg Nutellát...:D
2011. ápr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!