Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Létezik tartós tejföl?

Létezik tartós tejföl?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Én házitejfölt szoktam venni,és adagokban lefagyasztani. Ételbe fagyottan is beleteszem,ha másra kell,akkor félnappal előtt kiveszem és használhatom.
2011. márc. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

én a teszkó sajátmárkásat kineveztem annak:D


lejárat után 1 hónappal semmi baja nem volt:D

2011. márc. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a "gyári" tejfölök ma már alapból magas hőkezelésen mennek keresztül, így a szavidejük is több hét is lehet, de a szavidő után is még sokáig felhasznáhatóak.

-tejes-

2011. márc. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha pedig UHT-ra gondolsz, akkor a főzőtejszínt ajánlom,ami a tejföl "unokatestvére", mivel nem savanyított termék.

üdv-tejes-

2011. márc. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából külföldre vinnék magammal, mert ahol dolgozom ott nem is ismerik a tejfölt...
2011. márc. 10. 12:52
 6/8 anonim ***** válasza:

akkor mindenképpen tejfölt vigyél, mert a főzőtejszín nem magyar találmány.ajánlom a nemzeti színű csomagolásban lévő "Magyar" tejfölt, hosszúszavatosságú, kiváló minőség.

ha a pulton válogatsz, nézd meg a szavidőt, mert a pultosok összekeverik a friss szállítmányokat a regebbikkel.baja egyiknek sincs, de, ha kiviszed akkor legyen rajta korrekt szavidő.

abban nem vagyok képben, hogy élelmiszert, hogyan lehet külföldre vinni,de Te biztosan ismered a lehetőségeket.

11 saját márkanéven gyártunk tejfölt a multiknak, de a saját márkájuk /pl S-BUDGET/mellet biztosan megtalálod

a "magyar" vagy az "alföldi" nevűt is...a cég gyártókódja

HU-260-EK.

üdv-tejes-

2011. márc. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

és még valamit, 20%-osnál alacsonyabb %-út ne vegyél.

az a zsírszegény ételekbe való :))

üdv.

2011. márc. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%

Tartós tejföl??Már hogyne létezne?? Csak azt tartós tejböl kell csinálni!!

Olyat ettél már,hogy: "tejle"?? Ugyanaz mint a tejfel,csak fordítva....


IKSZDÉÉ...xd:D:D

2011. márc. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!