Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a receptekkel?

Mit csinálnátok a receptekkel?

Figyelt kérdés

Anyumnak sok receptje van, amit másoktól kapott, tehát csak ilyen külön lapokon, amúgy egy füzetbe írta régen. Ezeket is be akarja írni, de soha nem ér rá. Felajánlottam hogy begépelem, aztán majd kinyomtatgatom neki, így legalább elrakhatja egy mappába. El is kezdtem, de marha sok, úgyhogy abbahagytam. Az a baj, hogy így nem tudjuk eltenni, mert minden össze-vissza van, és ha keres valamit, tovább tart megtalálni, mint megsütni/főzni.

Ti mit csinálnátok vele? Hová tennétek?

És bocs a kategóriáért, de itt talán normális válaszokat kapok.

Előre is köszi.


2011. febr. 5. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Más nincs, begépelem, kinyomtatom.

Egy mappába gyűjtöm őket, lassan nagyobb kéne. :)

Bár abból a szempontból szerencsésebb helyzetben vagyok, hogy a legtöbbet a netről szedem le, és word-ben elmentem, azonos formára szoktam szerkeszteni, és nem kell kínlódni a beírással.

Sok recept persze gépen és kinyomtatva is megvan.


Szánj rá egy kis időt, anyák napjára meg tudod lepni egy csinos kis könyvvel, ha lefűzöd.

2011. febr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Be is scannelheted/scanneltetheted őket, aztán meg szépen sorba rendezve ki lehet őket nyomtatni.
2011. febr. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A szkennelés gyorsabb, mint a begépelés. Vagy fénymásold át őket A4-es lapokra és úgy rakd őket sorba. A papírok mérete egyforma lesz, csak a szöveg lesz rajta változó méretű.
2011. febr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Salx Narval ***** válasza:
100%
Sajnos ez babra munka,ha fontos neked, akkor osztályozd és ha időd engedi, gépeld be, nyomtasd ki.Szerintem megéri azt a heti pár órát, előbb-utóbb elfogynak.:D
2011. febr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
scanneld be és utána nyomtasd ki, majd tedd mappába
2011. febr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg van rá pénzed, ezt megnézheted.

Jó kis ajándék lenne anyák napjára vagy bármire.Én legalábbis nagyon örülnék neki.


[link]

2011. febr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs kedved szkennelni, akkor lyukaszd ki lyukasztóval a lapokat, ha ki lehet normálisan ha nem, akkor tedd bele őket egyesével lefűzőtasakba majd lefőzős mappába.
2011. febr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
lefűzős mappába :)
2011. febr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!