Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen színű és melyik a...

Milyen színű és melyik a legjobb fajtájú és ízű?

Figyelt kérdés

Milyen színe van a banánnak? meraz állapotától függően változik a színe és sose tom eldönteni h milyen színű.

az osztályomba meg vszekedésbe torkollott a vita hogy milyenszíne van a banánnak


2010. dec. 29. 18:08
1 2
 11/17 anonim válasza:
19:13-as vagyok.. Én nem nézem a fajtáját..Minden boltban máshonnan való és én annyira nem szeretem a banánt h ezeket nézzem:$ És az íze attól függ h milyen érett meg h mikor szedték le a fáról...
2010. dec. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
nem mer a talaj az mindenhol másmilyen és a francia meg az afrikai banánnak más a beütése mellékíze
2010. dec. 29. 20:24
 13/17 anonim válasza:
Háát azt már csak egy profi tudja mert én 1 évben 1 banánt ha megeszek az már sok..:P
2010. dec. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A kakaóbabnál is sokat szamít az, hogy milyen termőterületről szüretelik. Mégha ugyanaz a fajta is, eltérhet egy equadori és egy madagaszkári termés zamata. És az abból készült csokoládéé is. Pont mint a bornál például.
2010. dec. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
én minden nap 6 ot legalább és érezni rajta ha afrikai mer az száraz ha francia akkor fura a szaga a spanyol banán az kicsi a Brazil banánon meg kicsi rücskök vannak nem naygon látni de érezni ha végigsimítod párszor a többi országból nem nagyon szállítanak M.o. ba :/ pedig nagyon meg kóstolnám mer azt hallottam hogy az ausztrál banán az a legzamatosabb de 1 fürt banán 4000 Ft:/ de azt csak nagyon jó helyeken lehet kapni
2010. dec. 30. 00:10
 16/17 anonim ***** válasza:
Miért teszel fel egy kérdést, ha tudod rá a választ. Épp az imént írtad le a különböző banánfajták tulajdonságait. Csak el tudod dönteni, melyik ízlik a legjobban. Egyébként meg én nem szoktam nézni, honnan jött az a banán, csak megveszem és megeszem.
2010. dec. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
én se tudhatom hogy hol termesztenek még banánt és hátha valaki tud olyat amit én nem
2010. dec. 30. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!