Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Fejér megyén belül, Székesfehé...

Fejér megyén belül, Székesfehérváron-, környékén tudtok olyan boltot, ahol lehet venni japán ételekhez alapanyagokat?

Figyelt kérdés
Mostanában elkezdtem egészségesebb ételeket enni, és arra gondoltam, hogy megpróbálnám ezeket a japán ételeket elkészíteni otthon is, ha van a lakhelyemhez közel olyan bolt, ahol tudnék alapanyagokat venni az ételekhez.
2010. dec. 12. 22:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Bioboltban találsz shiitake gombát, azt tudom. Meg talán bambuszrügyet, spárgát stb.-t is. Tofu van kb. minden boltban, és a kulturáltabb helyeken van többféle kilós rizs. Gyömbér is szokott lenni, viszont daikon tuti, hogy nincs.

Viszont mirint, rizsecetet, miso-t szerintem csak pesten kapsz, és norit is, ha sushit szeretnél, vagy pankot is, ha japán rántást.

Rákok, halak kaphatóak minden nagyáruház halpultjánál.

2010. dec. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!