Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol tallálok budapesten All u...

Hol tallálok budapesten All u can eat tipusú étteremeket? (lehetöleg minél ólcsóbban)

Figyelt kérdés

Szeretném meghívní a barátimat, és mivel mindenki sokat evő tipús így ez az egyetlen jó megoldás a teljes csöd elkerülése véget. :-)

Lehetöleg 4-5e ft nál ólcsóbakat, ha tudtuk, mert 25e ft ért már én is neki láttok otthon fözni :)


2010. dec. 5. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Trófea Grill

A zuglói éttermükben hétfőtől péntekig ebédidőben 2.990,- Ft / fő a korlátlan étel ÉS ITALfogyasztás! (Italból szénsavas, rostos, sör, bor, pezsgő. A töményért fizetni kell.)

Nagyon hangulatos, és nagyon jól főznek, nagy választék van.

Amúgy - ha jól tudom - nyolc éttermük van.


Ez ár-érték arányban nagyon jó!

2010. dec. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2990 Ft/fő??? Ez piszok drága,mert hiába ehetek annyit amennyit akarok akkor sem eszek többet mintha 1500 forint értékben rendelek..Kábé ennyit szoktam fizetni,és akkor is tele zabálom és iszom magam...
2010. dec. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

a 3000e ft jó volna :) Csak a du nem annyira mert dolgozunk és hétköznap este pedig már 4000e ft lehet am. hogy ez lesz én is néztem a troefát .:)


Arra pedig ne nagyon fogadjál, hogy nem eszünk le 3-4e ft / főt .... ha az lenne hogy elég 1500/2000ft ért mindenkik egy tál kaja akkor nem kersnék ilyen étremet. :) Maradjunk annyiban, hogy a társaság tőbb tagja jó esélyel indulna bármilyen evési versenyen. :)

2010. dec. 5. 23:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaja, én is a Trófeát ismerem. Ha különlegesebb ízekre vágytok, akkor elnézhettek a Wasabiba is.
2010. dec. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mielőtt mennétek, hívd fel őket telefonon, mert asztalfoglalásos a buli. Ott állandóan telt ház van, és csak bizonyos ideig lehettek ott. Azt hiszem, 3 óra hosszat. És tényleg megéri, rengeteg kajából lehet választani, és ha valakinek születésnapja van, még egy kis tortát is kaptok./Nem kell igazolni semmivel, csak szólni kell a pincérnek./
2010. dec. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én tudok egy házias étkezdét a 13. kerületben. Pár asztal csak, a kaja isteni, magyaros .Ha oda szóltok, lefőzik amit kértek. Olcsó, jó, kiadós. Tomori köz 14. A séf: Szénási Jácint tel: 06-20-9-755-896. Én már többször tartottam ott családi-baráti összejövetelt.
2010. dec. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van a Rákóczi Grillház is (Rákóczi úton Blaha és Keleti között félúton. Ha jól tudom az még olcsóbb ennél, és ott is ehetsz amennyit akarsz, bár lehet, hogy az italért fizetni kell...
2010. dec. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Aki 1500ból telezabálja magát az milyen színvonalú étterembe jár? Egy főétel kerül 1500-2000 be MINIMUM és még nem ittál semmit, nem ettél desszertet, nem volt leves stb.


Trófeát ajánlom én is. Fagyitól elkezdve a gyümölcsökön át, levesek, sütik, sültek, akár előtted sütött húsok minden van és az ital is benne van az árban. Jó hely, jó fej pincérekkel, gyorsak udvariasak stb. Én voltam olyan helyen, ahol 14 ezer volt a vacsora fejenként és 20percig néztem egy-egy üres tányért mire valaki elvitte. Trófeában állandóan szaladgálnak, és kiszolgálnak, elviszik-hozzák, cserélik stb. Nagyon jó hely komolyan.

2010. dec. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!