Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Fehérje por helyett valami...

Fehérje por helyett valami hasonló hatású turmix?

Figyelt kérdés

Ami olyan vagy majdnem olyan jó mint a fehérje por, és edzés közben meg után lehet inni


miből mennyi

és mennyit igyak


most kezdenék testépítésbe, nem akarok túl sokat de azért egy normális alak meglegyen [:


2010. nov. 17. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Na erről beszéltem korábban. Egyből koksz...
2010. nov. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fehérjepor nem koksz... de igaza van a kérdezőnek, fölösleges egy kezdőnek bárminemű tápkieg. Majd amikor 100kg lesz 170cm mellé és 200kg-ot nyom fekve akkor majd szedje nyugodtan. Amit ajánlok az nem turmix lesz:

Hús, hús, hús, tojás, szója, bab... A tojást csakis főzve, vagy sütve!

2010. nov. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem, pont ezért kérdeztem, itthon mindig vár főtt kaja, de nem mondhatom meg hogy mindig csirke hús, meg tojás legyen, ha itthon eszem akkor általában anyum miatt változatos (ő főz és ő szereti a változatosságot) de persze majdnem mindenben van hús, csak pont ez mellett gondoltam még mást egészséges még is tömegnövelő vagy izomzatnövelő okosságot
2010. nov. 17. 20:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!