Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit szóltok hozzá, hogy lesz...

Mit szóltok hozzá, hogy lesz TheVR menü a magyar McDonald's-ban?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 16:54
 1/7 anonim válasza:
100%
Jó dolog, remélem jó lesz.
tegnapelőtt 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit
tegnapelőtt 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd megkóstolom, ha arra járok.
tegnapelőtt 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Semmit egyik sem erdekel a vr-t nem követem a mcdonaldba nem jarok
tegnapelőtt 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ég világon semmit. Ugyanúgy hagyma és uborka nélküli mcroyalt fogok enni, mint mindig
tegnapelőtt 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
engem egy kicsit csalódottságként ért idézőjelben mikor megláttam hogy már ti is?... de végülis nem meglepő dolog látni a többiek is miket csinálnak, nekik meg gondolom ebben is jó pénz van, bár így sem panaszkodhatnak. akármennyire is változtak meg sokak szerint az évek folyamán, azt csinálják munkaként ami a hobbijuk, élvezik, és dícséretes a pénz is benne. nem a legkönnyebb összehozni ezt ilyen környezetben mint az országunk
tegnapelőtt 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ja, annyi hogy akkor már kicsit lehetett volna különlegesebb menü is, de a reklámja nagyon jól össze van rakva
tegnapelőtt 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!