Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Valaki esetleg tudja milyen...

Valaki esetleg tudja milyen tea lehet ez?

Figyelt kérdés

Tea szakértők, hozzátok szólna! Egyszer volt itthon egy nagyon finom teám. Vendégek hozták, elég márkás és drága tea volt, azt tudom. Talán angol. 3 féle íz volt a dobozban, 6-6-6 tasak, ha jól emlékszem. Sajnos a konkrét ízeket már nem tudom, de az egyik fajta tasak piros, egy másik pedig zöld volt.

Több dolgot nem is igazán tudnék mondani róla, ha valakinek esetleg van tippje milyen tea lehetett, az ne tartsa magába :)



tegnapelőtt 01:12
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

Talán English Tea Shop:

[link]

tegnapelőtt 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondanék tippeket, hogy mi lehetett ez.


Váratlan tudom, de a az alap Yorkshire tea vagy a PGtips nagyon sok ilyen fancy teát kenterbe ver. Ha jó erős angol tea kell, ezek azok. (Nem az ilyen one cup meg más baromságok, az eredeti)

Ezek mindketten zöld-piros csomagolásban vannak.


A Barrys is piros, de az ír.


Teapigs is elég jó, de ez natúr-bézs csomagolásban van, nem használnak erős színeket.


A Tetleys meg a Typhoo kék, nem az lesz szerintem. Már csak azért is, mert ezek annyira nem jók.


A Twinnings fekete-sárga. Ez is olyan közepes


Taylorsnek van szelekció doboza, de az szürke.


A Pukka és a YogiTea meg a Clipper ismertebb dekoratívabb márka, de ezek többnyire herbákat csinálnak. Ezeket szerintem kizárhatjuk.

tegnapelőtt 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha piros, akkor talán breakfast keverék lehet vagy gyümölcstea, bár angoloknál utóbbi nem népszerű.
tegnapelőtt 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!