Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » McDonald's-ban hogy működik a...

McDonald's-ban hogy működik a sárga sorszám tábla?

Figyelt kérdés
Rendelés végén a panelen be kell írnom a tábla számát?
ma 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Igen
ma 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
A McDonald's-ban a sárga sorszámtáblák arra szolgálnak, hogy ha helyben eszel és leadtad a rendelésed, akkor a dolgozók pontosan tudják, hová vigyék ki az ételt. Rendelés végén, amikor a panelen fizetsz, valóban be kell írnod a tábla számát. Ezt úgy tudják követni, hogy miután leülsz az asztalodhoz, ahol a tábla van, a megadott szám alapján könnyen megtalálnak téged, és oda viszik az ételt, nem neked kell a pulthoz menni.
ma 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
és elvitelesnél hogy intéződik a dolog? nem voltam azóta hogy lecserélték a berendezést a önkiszolgáló gépes rendelésre. leadom mi kell, utána megyek kifizetni pulthoz ha nem akarom ott helyben kártyával, és valahol figyelem hogy mikor írják ki az én rendelésem számát hogy kész? (átvenni megint máshová megyek, vagy ahol fizettem?)
ma 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
3: pont ahogy írod, az átvétel általában a kassza mellett van. De igazából ha bemész full egyértelmű, nem lehet elrontani.
ma 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!