Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit ettetek a korházban?

Mit ettetek a korházban?

Figyelt kérdés
mit kaptatok reggelire ebédre és vacsorára? volt olyan ami kiakasztóan gyenge, szegényes étel volt?

tegnap 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Reggelire 2 száraz zsemle és 4 karika felvágott meg tea nagyon ritkán 2 fatörzs kifli vagy tejjel vagy tejeskávéval


Ebédre rendes főtt kaja meg húsleves


Vacsorára pedig szintén 2 zsemle és tea

tegnap 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Én őszintén nem emlékszem, hogy adtak volna főtt kaját... nekem csak a száraz kenyér/zsemle maradt meg, de lehet alapból szelektál az agyam és a rosszabb maradt csak meg benne, de hát na, semmiképp se volt jónak mondható.
tegnap 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Négy hétig voltam kórházban. Minden egyes nap 2 db ugyanolyan száraz zsemle reggelire és vacsorára is, hozzá margarin, meg váltogatva 2 féle felvágottból 3-4 szelet. Ebédre egy kis csészényi leves, általában zöldségleves, főfogásnak meg valamilyen köret, rizs, krumplipüré, főzz krumpli stb., amire általában mindig ugyanazt a fajta ízetlen hússzeletet rakták rá. Emellé vagy egy kis tál savanyúság, vagy valami gyümölcs, pl. pár szelet alma, konzerves barack stb. Heti egyszer volt az ebédhez "desszert" is, pl. kis szelet sima piskóta porcukorral megszórva.
tegnap 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%

Amikor kórházban vagy, a kalória szükségleted nem túl magas, ennek megfelelően kapsz enni. Azon meg, hogy otthon, vagy az étteremben jobbat kapsz, kár is csodálkozni.

Én 6 éve voltam legutóbb kórházban, nem volt rossz a kaja (persze jó sem), de nem is azért mentem, hogy jókat kajáljak.

tegnap 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik szerencsém volt, mert minden regel friss volt a zsemle. Hozzá vaj -vagy margarin (?)- párizsi, vagy téli szalámi, tízórai alma, vagy körte, ebéd húsleves, vagy zöldségleves, esetleg borsó- zöldbableves, főzelékek, natur hússzelettel, stb.
tegnap 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%
Mindet kidobtam a kukába, ahová való. Nem vagyok disznó, hogy moslékot egyek
tegnap 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!