Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A sörösdobozokat azonnal...

A sörösdobozokat azonnal összenyomja a masina kis pogácsára, miután benyalta?

Figyelt kérdés
ma 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Össze. Melyik masina?
ma 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a sárga visszaváltós, amibe bedobom, végigmegy valami szalagon majd eltűnik.
ma 19:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A legvégében, amikor eltűnik, akkor nyomhatja össze, akkor hallatszik a röcsögés, csörömpölés (anyagtól függően), de az biztos hogy a tárolóba már összenyomottan kerül.
ma 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az alut összenyomja, az üveget is gondolom összenyomja és ripityára törik,a pet palackot csak összenyomja egy kis lyukasztótű segedelmével, nehogy robbanjon?
ma 20:22
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt viszont nem tudom, hogy a PET palackokkal pontosan mit csinál, én is úgy sejtem, hogy kilyukasztja összenyomás előtt, de csak tartálycserét láttam mind beépített, mint külső automatánál többször. Azt tudom, hogy minden ami belekerül az a tárolóig összenyomódik, roncsolódik, hogy később ne tudják újra visszaváltani.
ma 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nyilván, hogy a boltosok ne tudják újrarepontozni.


A pet-et akár le is darálhatja, ez mint komplex művelet megmagyarázná, hogy miért döglenek le a masinák. Berágódik a műanyag, megszorul.

A sörösdobozokat csak összelapítja és leesik, az üveget szerintem ugyanabban a cuccban összeroppantja, csak az másik oldalra esik. A pet meg nag is, könnyű is, nem törik, nem marad úgy ha összenyomják, csak a baj van vele. Akkor marad kicsi, ha kupak nélkül nyomják össze majd visszazárják, ekkor a vákum fogja össze, de ha kilyukasszák akkor nincs semmi.

ma 20:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, nincs bedarálva, kilapítva kerül a PET is a tárolóba, egészben van a kupa. Az üveget nem figyeltem, de valószínűleg összeroppan, mert hallatszik az üvegtörés hangja, amikor bedobod.
ma 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!