Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi lehet a tesco ezen áremelés...

Mi lehet a tesco ezen áremelései mögött?

Figyelt kérdés

Van egy ecetes csipsz a kínálatukban, saját márkás, 710ft volt eddig. Most 1499-re emelték az árát, azt hittem elírás.

Ma néztem a tortilla csipszüket, ami 620ft körül volt már kb 2-3 hete, mióta felemelték 460ft-ról. Na ez a csipsz most 969ft.

Ez eddig csak egy csalogató termék volt, haszon nélkül? Vagy megdrágult az alapanyag? Vagy mi ez? :D Semmi logikát nem látok. Kereskedői és csipszzabáló szemmel is érdekel.



ma 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fölemelik az árát most eszetlen mértékben.Aztán később időnként mondjuk egy-egy clubkártyás akció keretében majd a régi áron adják.Ez már csak így megy.Szépen mutat a reklámújságban a 30-50%-os akció..
ma 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, néhány éve az egyszerűbb nagy adag Tesco chipseket emelték fel úgy, hogy a kis adag jóval olcsóbb maradt.
ma 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1 amit az egyes mond, tuti. Azért ők se hülyék, hogy a 710 forintosat hirtelen felemelik 1499-re. Ki venné meg? De az tuti jól fog nézni, ha folyton tudják nagy 50%-os címkével hirdetni, hogy akciós, szóval biztos ez van mögötte.
ma 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Piacgazdaság van. Az árakat a kereslet-kínálat határozza meg, nem az alapanyagok ára.
ma 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért sem értem ezt az egészet, mert szerintem a 710ft is olyan ár egy csipszért, amit nem sokan fizetnek ki. Én sem vettem egy átlag estére. Tortilla kb. minden multinak van saját, és a lidlis talán még 400 alatt van... mindenki máshol fogja ezeket beszerezni.
ma 21:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!