Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek Magyarországon...

Fabók István kérdése:

Szerintetek Magyarországon mikor vezetik be a Viral Dubai Chocolate nevű csokit?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném tőletek megkérdezni így Gyakori Kérdéseken, hogy mikortól vagy hanyadikától lehet ilyen pisztácia krémmel töltött Viral Dubai Chocolate csokit kapni Magyarországon? Mert én nagyon imádom a pisztáciát fagyiban mindenhogy stb. anyum meg egyáltalán nem szereti de én nagyon imádom Link: [link] Amúgy ide linkeltem a képét így Google-ről, hogy melyik csokiról beszélek mert amúgy ez egy TikTok trendből lett nagyon híres ez a csoki. Válaszotokat előre is köszönöm szépen! 😉

szept. 14. 09:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Amúgy sajnos a linket valami okból nem lehet elérni de itt van a cnn-nek a linkje a csokiról: [link]
szept. 14. 09:49
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
2027. 10. 23-án
szept. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Remélem soha. Szívesen.
szept. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Mi az, hogy bevezetik? Ha egy kereskedő lát benn fantáziát, akkor berendeli. Ha szerződni kell, akkor szerződik. A fecsegésednek meg semmi értelme. Tudjuk, hogy a gyakorin vagyunk, minek leírni. Meg hogy te mit szeretsz, mi van a tikTok-on.
szept. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
3. Mi a baj vele? Nem ismerem, de utána néztem. Egy magyar név alatt találtam ilyent. Semmi olyant nem találtam az összetevők között, mint például drog, vagy más nemkívánatos dolog.
szept. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%

#5 az, hogy ez kb egy 12 éves agymenése lehet csak.

Ember, ki az, aki egy külföldi csokiért rajong, és ír kisregényt hozzá, a végén megköszönve a hozzászólást, amikor gyakorlatilag senki sem tudja mi a fene ez? Magasról teszek rá effektus. Csak röviden fogalmaztam meg, hogy értse ő is.

szept. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Remélem soha.Engem nagyon taszít már a kinézete is.Nem hogy még hozza is kelljen érni.fúj
szept. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Elvileg szállítanak ide is.


[link]

szept. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A Demeter Chocolate-tól lehet rendelni, de limitált és nem mindig van, gyorsan el szokták kapkodni.
szept. 16. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9: azt nem tudod esetleg, hogy ott mennyiért adják?
szept. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!