Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a Milka...

Mi a véleményed a Milka mogyorós-mazsolás táblás csokoládéról?

Figyelt kérdés
Mindent írj le, hogy mit gondolsz a minőségről, árról, csomagolásról. Milyen gyakran jutsz hozzá, veszed vagy kapod, és, hogy e márka mely termékeit veszed még (táblás csokoládé), illetve más márkát szoktál-e venni, mit. Iskolai feladat (egy termékről kérdezni idegeneket)
2010. nov. 2. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Milkát csak a benzinkúton nem éri meg venni kb. :) A minőség az jó, az ár is elfogadható szerintem, mondjuk én nagykertől veszem, ha veszem, nem kiskertől és így olcsóbb, a csomagolás az eredeti, tetszetős, kreatív, fain. Változó, hogy milyen gyakran jutok hozzá, ilyen-olyan más milkát szoktam venni, pl. eprest, sima milkát, nem szoktam más márkát venni.


Remélem ez segített.

2010. nov. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha Milka akkor ez a kedvencem-a csomagolását nem igazán figyelem-csak azt hogy mogyis-mazsis-e.Amúgy kedvenc csokim a Boci Barackos-kekszes-na ennek a csomagolása nyál facsargató.Isteni bele harapni.Remélem segítettem

Wivis

2010. nov. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Mi Tibi csokit szoktunk venni mert magyar termék. Amúgy szerintem az összes csoki ugyanolyan (kivétel persze ami extra pl a Boci Aero,de az átlagos csokik egyformák)
2010. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Hát én nem szeretem a mazsolát...:S
2010. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Nem szeretem a Milkát, nagyon édes.

Keserűcsoki forever!

2010. nov. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utálom a mazsolát, de mivel gyűjtöm a Milkás-papírokat, egyszer vettem :D Persze, minőségre az átlaghoz képest jobb (csak a Lidl-s és Aldi-s csokikat szeretem jobban, igazi német tejcsokik) minőségűek, és a csomagolása is jó, de én a büdös életbe nem fogok többet venni. :D Nem is kaptam még. Legtöbbet a limitált kiadásosakat szoktam megvenni, hogy biztos meglegyen a papírjuk, ami a legjobb volt, az a focibajnokságra vagy mire készült Champiolade meg a mostani robbanócukros és csokiskekszes. A régiek közül a dinnyés robbanócukros. Más termék egyedül a Boci sztracsatella és az Aldi-s vagy Lidl-s csokik.
2010. nov. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Tibi csoki, kérlek, már rég szlovák...
2010. nov. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A mogyis-mazsolás az egyik kedvencem :)

Szerintem jó a minősége az összes milka csokinak, az ára kicsit magasabb mint a többi csokinak, csomagolása nem érdekel :D

Milyen gyakran jutok hozzá? Ha nincs itthon legalább 10 tábla milkacsoki [meg 10 tábla egyéb csoki], akkor semennyi se. Boltban, piacon meglátom, jajjdejó, de rég ettem ilyet, megveszem, aztán itt áll itthon, várja, hogy megegyem, csak, hogy sosem eszem meg, mert nem vagyok egy csokirajongó, úgyhogy a család többi tagja megeszi.

Leginkább Milkát veszek, Tibit meg Bocit =)

2010. nov. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!