Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek mivel érdemes el...

Szerintetek mivel érdemes el kezdeni diétázni ?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam korházban és elkaptam valami fertőzést amiről semmit nem tudnak ők sem és azt mondták kezdjek el diétázni csak nem tudom milyen ételekkel érdemes bele kezdeni

júl. 13. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Ha nem mondták így nehéz lesz.

Súlyod miatt vagy a fertőzés miatt?

Elsődlegesen kerüld a cukrot,szénhidratot,zsíros húdokat és a bő olajban sült dolgokat.Egyél sok zoldséget illetve gyümölcsöt.

júl. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
Nekem a pacalpörkölt a kedvencem, azzal kezdeném.
júl. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1/2 a fertőzés miatt kéne diétáznom 51 kg vagyok ezért a sullyomat meg szeretném tartani
júl. 13. 13:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen emészthető ételeket egyél: súlyosabb esetben kezd pár szem natúr keksz-szel, ha nem olyan vészes, egyél natúr csirkemellet kevés krumplival, esetleg rizzsel. Zsíros, fűszeres ételeket kerüld! Inkább egyél gyakran, de kis adagokat!
júl. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4/4 az a baj hogy én a fertőzés elött nagyon sokat ettem de mivel ojanok a génjeim igy hizni nem hiztam attol félek hogy fogyni fogok ha nem eszek rendesen napi egy tányér kaját eszek amiota fertőzésem van ez egy hete van
júl. 13. 14:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor zabáld tele magad, legfeljebb elöl-hátul kijön.

Most mégis, mit lehet erre mondani? Ha olyan betegséged van, úgyis fogyni fogsz, de nem leszel beteg a világ végéig, majd visszaszeded.

júl. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6/6 itt az a hejzet hogy a korházban nem mondták meg hogy mi a bajom mert vakbél gyulladásos tüneteim vannak a hasam jobb also része nagyon fáj és azt mondták nem az a baj és étvágyam sincs
júl. 13. 14:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!