Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hány SMART pontba kerül a...

Hány SMART pontba kerül a McDonalds-ba egy hamburger menü?

Figyelt kérdés
Régebben még 800 pont körül volt, most nem tudom mennyi mert kerestem már de sehol nem írják még a hivatalos oldalakon se...
2010. okt. 30. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Passz, még googleval sem találom. Előkerestem inkább a papíralapút. Na de abból meg kivágtam a fontos infókat egy kirándulás előtt, így ott sincsenek bent, de rémlik, hogy hétszázvalahány pont egy menü (nem a burger, hanem Big-Mac, Mc-Chicken, Mc-Royal stb...), és noylcszázvalahány a Mc Menü plusz.

Ami tutira itt van infó az 500 pont a Big Mac de nem menüben, hanem simán.


A rossz hír az, hogy a katalógus október 31-én lejárt, és újat még nem hoztam. (Bár lehet, hogy most leugrok, mert 200 méterre van csak a kút.) A beváltási árak meg évről évre mennek fel, de a kapott pontok nem! :(

2010. nov. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Vettem SMART-katalógust.

Mától érvényes:

Hamburger és sajtburger: 265 pont

Big MAC és a legtöbb nagy szendvics és a McNugets: 500 pont

McMenü: 750 pont

McMenü plusz: 850 pont

McWrap menü: 920 pont

2010. nov. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a fáradozást és hogy leírtad:)
2010. nov. 1. 20:38
 4/10 anonim ***** válasza:

Hello!

Előttem szóló már majdnem jó választ adott, de nem olvasta el rendesen a kérdést! (nem lennél jó nyomozó!)

A SMART pont beváltási pontszámok stimmelnek, de az eredeti kérdés a Hamburger-menüre vonatkozott (lényegében ugyanaz a sajtburger-menüvel) de az a bökkenő, hogy hamburger-sajtburger menüt nem lehet SMART pontért elvinni.

Külön szendvicset igen, 265 pontért.


Ajánlom a Happy Meal-t hamburgerrel, így hozzájuthatsz a kérdésben szereplő hamburger menühöz, és ezt magkapod SMART pontért. A pontos pontszámot így fejből nem vágom, de ha jól emlékszem elég húzós, jobban megéri kp-ben kifizetni.

2010. nov. 28. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszi
2010. nov. 29. 21:27
 6/10 anonim válasza:
Pfúú gyerekek!!!!! SImán ha az ember pénzbe fizet a mc-donald's ban úgy is drága, de így????Rengeteg pénzbe átszámolva egy menü...
2011. jan. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudom..de tankolni így is úgyis kell
2011. jan. 11. 21:20
 8/10 anonim válasza:
én úgy tudom, hogy ha a mcdonaldsban vásárolunk, azért smart pontot kapunk
2011. jún. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Már mindegy, fél éve megettem a pontokat:P
2011. jún. 28. 21:54
 10/10 anonim válasza:
2012. febr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!