Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen tipusú ételeket szoktat...

Milyen tipusú ételeket szoktatok enni/főzni? (magyaros vagy külföldi, egyszerű vagy több fogás?)

Figyelt kérdés

Én vegetáriánus vagyok, párom húsevő, ergo nem ugyanolyan kajákat eszünk. Ezért nem is csinálunk soha több fogásos menüt, max karácsonykor. Egyszerű, gyorsan elkészíthető ételeket eszünk minden nap. Párom szendvicset eszik, meg virslit/kolbászt süt hétköznaponként. Hétvégén szokott csinálni valami tepsiben sült húst zöldségekkel.

Én szintén egyszerü kajákat csinálok, csak olyanokat ami max fél óra alatt megvan. Tésztát főzök, krumplit/zöldségeket sütök, vagy csak szimplán tortillába teszek zöldséget. De sokszor csak mondjuk 2 banánt eszek. Nem "tipik magyarosan" eszek.


Ti sokat főztök? Vagy az egyszerűségre törekedtek? Magyaros ételeket esztek?


jún. 15. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Mindenféléket.
jún. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%

Minden nap főzünk, ha van időnk itthon ebédelni. Egy fogás van, általában főétel, ritkán valami tartalmas leves, ami viszonylag gyorsan elkészül vagy legalább nem kell állandóan mellette állni (pl sül a sütőben) Amiből lehet, nagyobb adagot félkészre készítünk, úgy megy a fagyasztóba, így a friss meleg étel gyorsan elkészíthető. A magyaros, hagyományos ételeket részesítjük előnyben, néha az olasz ételeket.

Ebédre általában valamilyen húst eszünk valamilyen körettel. Reggelire én általában tojásrántottát eszem, vacsorára pedig vagy virslit vagy túrót valamivel nagyon ritkán szendvicset.

jún. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%
Minden nap fözök, magamnak csak növényi ételeket (egészségügyi okokból) a párom mindenevö. Semmiféle megkötés nincs, milyen tipusú ételeket készítek, amire éppen kedvem van, vannak magyaros, más európai, ázsiai, stb ételek, a legtöbb igazánból nem igényel túl sok munkát meg idöt, de néha van, hogy akár fél napot is a könyhában vagyok valami extrább miatt.
jún. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!