Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Terhesen nem ihatok, de...

Terhesen nem ihatok, de nagyon kívánom az energia italokban lévő tutti-frutti ízt. Van ilyen ízű üditő, amit fogyaszthatok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hmm,fagyiból ettem olyat nyáron. Foggalmam sincs miből készíthetik. Ez engem is érdekelne^^ :D
2010. okt. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen italpor, Step up a neve, energiaital ízű...
2010. okt. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi,és hol lehet kapni?
2010. okt. 24. 22:20
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Van egy másik cukorka aminek hasonló az íze (szerintem)

Ez pedig a menthos nem a mentolos változata, hanem vagy az erdei gyümölcsös, az epres vagy a meggyes ... múltkor vettem egy 100 Ft-os boltban a mini változatát...


vagy van maoma nevezetű kocka alakú cukorka is, annak is hasonló az íze, olyat még a tescoba is kaphatsz...


Vagy vannak már retro boltok, ahol régi cukrokat lehet kapni olyat mint pattogós cukorka, tejkaramell, tutti frutti... stb..

2010. okt. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Deit?
2010. okt. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
55%
A zöld dobozos Watt-ban(natura)nincs hozzáadott koffein, de az íze ugyanolyan mint a többinek. Azt szerintem ihatod.
2010. okt. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Kisboltokban szoktam látni, de Tescoban is van Step up.. Csak nem tudom ,energiaitalos van-e

2010. okt. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az Adrenailnból van gyerekváltozat. Ugyanaz az íz, no koffein, no taurin. (ennek én is örülök, mert szeretem az ízét, de az energiaital nagyon káros)

Néhány gyrososnál, dürömösnél lehet venni Uludag-ot vagy Gazozát. Ezek ilyen török, görög üdítőitalok olyan ízzel, mint anno a Turbó rágó.

2010. nov. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!