Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan hízzak meg?

Hogyan hízzak meg?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsenek hogyan hízzak. Nagyon vékony vagyok, 35kg, 148cm magas. Undorodom magamtól és mindig kapom a rossz megjegyzéseket. Milyen ételek hízlalnak nagyon?
2023. aug. 25. 12:44
1 2
 1/12 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2023. aug. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
55%

1-es vagyok:

Azért kérdeztem a korod, mert gyerekként én is sovány voltam, hiába ettem bármit és bármennyit. Ahogy átléptem a 22 éves kort, ez a probléma megszűnt, és nagyon oda kell figyelnem mit eszek, hogy ne hízzak.


Utólag beszéltem egy orvossal, és azt mondta, hogy gyerekként ez természetes, vannak akik nem híznak, valakik igen, és amikor már megáll a fejlődés, akkor könnyebben hízik az ember.


Persze ezer másik oka is lehet, érdemes orvossal beszélni, én csak a saját példámat írtam le.

2023. aug. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az elsőhöz. Habár a BMI-d az első ránézésre nagyon alacsony



Csinálj fehérjeturmixokat és minden étkezés után idd meg.

Van teljesen natúr fehérjepor és az abból készült turmixokat úgy készíted el ahogy neked ízlik. Ajánlom a zabot hozzá. Ízesítheted kakaóval, pl teljesen natúr kakaós az nagyon finom.

Többször étkezz kis mennyiségeket.

Tervezd meg a menüket, hogy mit fogsz enni és ezt bomtsd 5 részre. Amennyit egyszerre meg bírsz enni. Az öt étkezés az bárhogy nézhet ki. A legalapabb az a: 1. Reggeli

2. Tízórai 3. Ebéd. 4. Uzsonna 5. Vacsora



Ne zabálj össze mindent egy étkezésnél mert nem leszel éhes kövi étkezéseknél. És ugye a fehérjeturmixokat is meg kell még innod. Azért írtam hogy étkezés után idd meg, mert nem leszel éhes.

2023. aug. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Lassan, fokozatosan es ne egeszsegtelen etelekbol.


Pl napi 2x 2 marek olajos magot egyel meg pluszban.

2023. aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az orvosi vizsgálatok nem állapítottak meg hormonális eltérést?

Írd le, mit és mennyit eszel egy nap.

2023. aug. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sokat eszek. Reggeli, tízorai, ebéd, uzsonna, vacsora. Ezek mellé sok nasi. Mindennap iszok hűsítõt, csipszet, csokit
2023. aug. 25. 14:03
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Egyél változatosan, többször és rendszeresen sportolj.
2023. aug. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mit állapított meg az orvos? Ha ilyen hizlaló kajákat eszel és nem gyarapodsz, akkor beteg vagy.
2023. aug. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta normális. Genetika, anyukam is ilyen
2023. aug. 25. 14:38
 10/12 anonim ***** válasza:
Genetika ez biztos. Hát nézd olajos magvak ezt lehet kapni lidlben ezekből naponta többször a legtöbb kalória a napraforgó magban van. Aztán ott van még a nem zsírszegény nutellás túró fogyasztása. Aztán amit ajánlani tudok a jumbo tömegnövelő abban is iszonyatos kalória van és próbálj meg egésznap enni, de a legtöbbet estére. De ezt csak addig kell, amíg el nem kezdesz hízni.
2023. aug. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!