Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Találtam egy fekete, nagy...

Találtam egy fekete, nagy darabkát a szalámimba, szerintetek meg merjem enni, mit mondtok mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Akartam enni jó kis szalámit és volt benne kb egy 4 cm átmérőjű fekete cucc, megszagoltam és szagtalan, ez valami méreg, meg akarnak mérgezni? Cba vettem de komolyan mondom hihetetlen, félek, segítsetek

2023. júl. 23. 01:03
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
A cba-s termékek azok
2023. júl. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Fénykép?
2023. júl. 23. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 L.. István ***** válasza:
88%
Milyen szalámi?
2023. júl. 23. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Ez most komoly? Négy (!) centis, fekete színű, azonosítatlan valami egy bolti termékben? Ezt én nemhogy nem enném meg, hanem visszakérném az árát és nem venném azt a terméket többé.

A feldolgozási, csomagolási folyamat során gyakorlatilag bármi belekerülhet egy élelmiszerbe, a minőségellenőrök elvileg kiszűrik ezeket, de azért nem 100% a hatékonyságuk.

Engem is érdekelne, pontosan milyen szalámiról van szó, hogy vigyázzak vele.

Talán érdemes jelenteni a Nébihnek.

2023. júl. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Ezt most inkább ne edd meg.Főleg ha beazonosíthatatlan.
2023. júl. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
A márkáját igazán leírhatnád, hogy tudjuk, melyik terméket érdemes messziről elkerülni.
2023. júl. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!