Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Debreceniek! A mihálynapi...

Debreceniek! A mihálynapi vásáron és minden kirakodásnál vannak édesség árusok, nekik debrecenben van valahol boltjuk?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 08:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia, a Mihály napiba nagyon sok édességes szokott lenni, főleg ilyen vásárosok, akik vásárról vásárra járnak, egy olyat láttam (persze ettől lehet több is) akiről tudom, hogy van boltjuk debibe.
2010. okt. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. megkérdezed tőlük

2. elolvasod a címűket a cégtáblán (ki kell rakni egy táblára a tulajdonos és a telephely nevét, persze, lehet, hogy a telephely egy lakás)

2010. okt. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kriszti83 ***** válasza:
Ők a vásárokat járják, nem biztos, hogy van debrecenben üzletük, ha mégis, az a cégtáblán fel van tüntetve.
2010. okt. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem láttam cégtáblát, és nem volt időm megkérdezni.


Első válaszoló hol van boltuk?

2010. okt. 12. 16:10
 5/10 anonim ***** válasza:
A buszvégállomásnál .
2010. okt. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és mégis melyik részén? mihez közel
2010. okt. 13. 07:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom az utca nevét, a buszvég mellett van egy utca, ahol az Ati van..talán Szészhenyi u...annak az utcának az elején..van a sarkon egy büfé, azzal szemben a másik oldalon..majdnem sarokház
2010. okt. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az ati új helye vagy régi? A buszvégnél van a sarkon a 100as, azt az utcát mondod? Mi a neve a boltnak, esetleg van valami másik bolt mellette?
2010. okt. 13. 08:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem az ati helyén, csak az az utca az, nem tudom a bolt nevét, már egy éve nem lakom és nem járok arra, de többször láttam a boltot, valami puszedliket meg édességeket árulnak ott.De igazán nem tudom neked miért kell ez a bolt, de ha vásárolni szeretnél és eladni utána akkor jobban jársz a nagykerekkel, csokimax stb..akkor ott van a Felföldi kft..tele van nyalókával, cukrokkal...úgy tudom a mintaboltjuk már régen nincs de akárki bemegy hozzájuk vásárolhat.
2010. okt. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nekem saját célú vásárlásra kellene, csak a vásárokon van egy fajta édesség
2010. okt. 13. 17:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!