Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A tojás mennyi idő alatt...

A tojás mennyi idő alatt romlik meg?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

nekem hűtőben 1-1,5 hónapot is eláll néha,semmi baja

(igaz,ezek rendes házi tojások nagyitól,nem boltiak,azok biztos nem állnak el eddig)

2010. okt. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
kb 2 hónap.
2010. okt. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

"ezek rendes házi tojások nagyitól,nem boltiak"


Ugyanmár miért állnának rövidebb ideig el megmondanád? Miért kell ilyen dolgot sugallni? És hogy a nyavajában lehetne a lakosságot ellátni nagyüzem nélkül?

2010. okt. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

ha ütöttél már fel egyszerre házi és bolti tojást,nem kérdezed,hogy mi a különbség közte



pesze,kell a nagyüzem,csak azért irtam,hogy az másabb

2010. okt. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
valakinek mind1 csak legyen mitől szarni,valaki igényesebb és többre tartja az igazi házi tojást,mint pl a teszkóba forgalmazott tojásokat,amiket full mesterséges cuccokkal tömött tyúkok nyomatnak.
2010. okt. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem több hónapig is elállnak. Egyik-másik azonban megromolhat, míg a többi jó marad. Először rázd meg a füled mellett, és ha eléggé "lötyög", akkor jó eséllyel romlott, de nem biztos. Mindenesetre azt egy külön edénybe üsd fel, hogy ha rossz, külön csak azt ki tudd dobni. A jók nem szoktak annyira lötyögős hangot adni. Nagymutter módszere, bevált. :)
2010. okt. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

"valakinek mind1 csak legyen mitől szarni,valaki igényesebb és többre tartja az igazi házi tojást,mint pl a teszkóba forgalmazott tojásokat,amiket full mesterséges cuccokkal tömött tyúkok nyomatnak."

Ez mind nagyon helyes, szép és jó, csak ha nem lenne a teszkóban nagyüzemi "szartojás", akkor egy házi tojás nem 30, hanem 300 forintba kerülne...

És ez ugyanígy igaz húsra, bármi másra is.

2010. okt. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%

"valaki igényesebb és többre tartja az igazi házi tojást"


Mi a fenének vagy nagyképű? Annyi eszed lehetne hogy a tyúk átalakítja az ételt ha nem tudnád!

2010. okt. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a hülye fejed alakítja át magát az,ezt hol hallottad ezt a marhaságot? mert hogy nem egyedül találtad ki az is biztos...amit enni adsz neki olyan lesz a tojása is
2010. okt. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem tudom, miért kell fikázni azokat, akik bolti tojásra "vetemednek"... Nekem volt szerencsém mindkettőhöz, igen, mama tojásai nagyobbak, sárgábbak, szebbek, de ő nem tud nap mint nap Pestre jönni és hozni a tojásait, muszáj beérni a boltival.
2010. okt. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!