Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Görögdinnyét hol lehet most...

Master22 kérdése:

Görögdinnyét hol lehet most vásárolni?

Figyelt kérdés
2022. dec. 25. 20:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Bevásárlóközpontokban, (pl Lidl) rendszeresen láttam dinnyét, bár olyat még nem láttam, aki dinnyét vett volna 😀

A lényeg, hogy van, sőt még zöldségeseknél is előfordul.

Azt, hogy honnan hozzák nem tudom, talán Spanyolország, ne várd, hogy olyan az íze, mint nyáron.

2022. dec. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
68%

11!


De, pont ugyanolyan az íze, legalábbis nalunk se íz, se ár különbség nincs. A hollandiai valaszado voltam.

2022. dec. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
52%

12-es!

Az lehet, de akkor az a helyzet, hogy nyáron is ugyanezt a "gyári" sz*rt eszitek. Szóval nem ugyanolyan finom most, mint nyáron, hanem nyáron ugyanolyan rossz, mint most.

2022. dec. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

13!


Az meg van, hogy attól, hogy a föld egyik felén tél van, a másikon nyar? A görögdinnye pedig pl Costa Rica-bol erkezik? Nem szar. Értem én, hogy nehéz elfogadni, de bizony finom. 😘

2022. dec. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
25%

14-es!

Nyilván nem ettél még finom dinnyét, ezért azt tartod finomnak, amit megszoktál. Egyébként nem kötekedni akarok, csak felhívtam rá a figyelmedet.

2022. dec. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

15!


Nyilván ettem már és igen, konkrétan kötekedsz

2022. dec. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
19%

16-os!

Hát igen, ismerek olyat is, aki kifejezetten szereti a zacskós levest...

2022. dec. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
63%
Nyugodtan befejezheted, kötözke.
2022. dec. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
84%

Nos, én még télen nem vettem meg egy dinnyét sem ezért nem tudom pontosan milyen pontosan az íze, de nehéz elhinni, hogy ugyanolyan lenne, mint nyáron.

Még a télen vásárolt paradicsom ízét sem lehet a nyári napfényben érettéhez hasonlítani sem

A dinnyét ilyenkor a zöldségesnél sokszor árulják félbe vágva, hát az elég szembetűnő, hogy mennyire fakó piros.

A Lidl-ben meg valami nálunk ismeretlen törpe dinnyéket látok, amiről szintén nehéz elképzeni, hogy kellő napfényben, melegben maradtak annyira törpék.

Mindegy is, nem a vitába akarok beszállni, egyszerűen csak a látvány alapján fel sem merült nálam, hogy télen is olyan lenne a dinnye, mint nyáron, még a paradicsom se olyan.

2022. dec. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

"Még a télen vásárolt paradicsom ízét sem lehet a nyári napfényben érettéhez hasonlítani sem"


Nem hát. De mint írtam, a nálunk kapható görögdinnye Costa rica-bol szarmazik, ahol nyár van, így bizony a napon érik. A törpe dinnye pedig nyilvánvalóan ugyanúgy egy kiterjesztett fajta, mint pl a koktelparadicsom. Miután én télen és nyáron is vasarolom ugyanazt a márkát is típust paradicsomból és dinnyebol is,tudom, higy nincs köztük izbeli különbség. Aki nem kóstolta, nem tudja. Nem tudom Magyarországon mit árulnak, az itt árult dinnye és paradicsom tökéletes télen és nyáron is.

2022. dec. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!