Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Sajtos tallér sütőt ( elektrom...

Sajtos tallér sütőt ( elektromosat ) hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Nagyon sok helyen néztük már, de reménytelen. Arra a szerkentyűre gondolok, ami úgy néz ki, mint egy gofri vagy szendvicssütő, csak épp vékony a belseje, és olyan fincsi békebeli rácsos mintázatú sajtos tallért lehet benne sütni.
2008. dec. 22. 21:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Jajj, olyat én is akarok! De lehet kapni már elektromosba is? Úgy látszik le vagyok maradva... Remélem válaszol valaki. :)
2008. dec. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Én se tudtam, hogy van elektromosban is, de még a nem elektromosat se tudom, hol lehet beszerezni. Valaki írja meg, nekem olyan kell, a süti receptje megvan, és nagyon jó, csak valamiben ki is kell sütni. :-)
2008. dec. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Úgy megörültem, amikor láttam, hogy érkezett válasz! De úgy tűnik, ti se tudjátok, hol lehet venni :-(


Tegnap a neten lógtam egy órát, és csak iparit találtam rajta, ja és ostyasütő a hivatalos neve.


Igen, létezik elektromos, anyukám egy olyat szokott kölcsön kérni egy ismerőstől, legalább 20 éves szerkentyű, szerintem ukrán piacról származhat.... :-)


De valaki feltalálhatná, ha akkor létezett, most meg nem.

2008. dec. 23. 11:05
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
bolhapiacon árulnak hagyományosat Pesten.
2008. dec. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Bolhán? Melyiken? Komolyan, kimegyek és veszek. Nekünk van nem elektromos, vagyis nagymamámnak meg anyukámnak, de nekem fog kelleni saját, anyuét se használhatom örökké, ha saját háztartásom lesz. Anyuét meg nagymamám vette nagyon régen, de már ő se tudja, hol (ő egyébként nem Pesten lakik, hanem jó messze vidéken egy eldugott kis faluban).
2008. dec. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

3-ik válaszolónak: köszönöm szépen a választ. Csak két akadálya van, hogy megvegyem:

1. Nyíregyházán lakom

2. nem jó a hagyományos, mert kerámialapos a tűzhelyem. Azt meg csak gázlánggal lehet használni.


:-(

2008. dec. 24. 11:25
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha találok itt Pesten, megbeszélhetjük, hogy kifizeted, és elküldöm? :-) Ünnepek után tuti megnézem, és ha találok, szólok, mert ilyen nekem is kell.
2008. dec. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Naná, köszi!


Írj privit, ha van fejlemény, de nekem tényleg csak elektromos jó.

2008. dec. 25. 09:02
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Piacokon szokott lenni az a hagyományos gázlángon süthető kalocsai ropogós kézi sütő, aminek két fanyele van. Azzal csak az a baj, hogy a margarin kiolvad sütés közben és utálom a gázlapot takarítani.
2009. febr. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Keleti mögött Novák Piacon
2009. szept. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!