Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha az emberiség (nem értelmes)...

Ha az emberiség (nem értelmes)életet találna egy másik bolygón, és az ottani élet ehető lenne, megkóstolnád?

Figyelt kérdés
2022. márc. 28. 01:09
A kérdező szavazást indított:
Persze
Nem tudom
Biztosan nem
30 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Ehető élet? 🤣
2022. márc. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
78%
Gyümölcsre, gombára vagy húsra gondolsz konkrétan?
2022. márc. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem biztosan nem növényekre gondolt ezzel az élet megfogalmazással, bár persze azok is élnek, de majd elmondja. Eleve nincs olyan állat vagy ember ami "nem értelmes" mindenki az a maga módján. Ráadásul ha már másik bolygó... nem is tudom hány évtized lenne egy ilyen felfedezést tudományosan kielemezni, lehet soha nem tudnánk felfogni egy másik bolygón élő lények kommunikációját...ergo nem élnéd meg, hogy megehesd. Tudom feltételes módban képzeljük el ezt az absztrakt helyzetet, ez esetben nem a válaszom.
2022. márc. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
aztán ki tudja, egyszer lehet minket talál meg valami idegen faj akiknek mi leszünk ehető élet
2022. márc. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
#3 Önellentmondásban vagy... Ha azt mondod, hogy minden állat értelmes, akkor miből gondolod, hogy a kérdező nem növényekre gondol, mikor nem értelmes életről kérdez?? Szerint pont, hogy növényekre gondol.
2022. márc. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Juliusz48 ***** válasza:
Az emberek a földön is megesznek mindent, ami nem mérgező, (néhányan a mérgezővel is próbálkoznak), bár területenként mások a szokások, mi az ehető és még finom is. A kannibálokon kívül a többiek, amit nem tartanak értelmes életnek tehát elfogyasztható, azt megeszik. Lehet az valamilyen növényi, vagy egyéb eredetű. Azért írtam egyebet mert a szöcskét pl. nem tartom állatnak, de van ahol eszik, sőt már az EU is felsorolja a fehérje források között a bogarakat.
2022. márc. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös semmiféle önellentmondásban nem vagyok, csak szerintem a kérdezővel nem vagyunk egy állásponton, de nem tudtuk meg, mert nem válaszolt 2-re (még). A válaszom mindkét esetben nem.
2022. márc. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én konktétan egy 7 lábú szarvas szerű lényre gondoltam aminek 2 farka nő ki a fejéből, kéken világítanak a pikkelyei és repül, mondjuk.
2022. márc. 29. 14:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!