Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb ételszállító? Van olyan, aki melegen hozza ki az ételt?

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
én ugyan nem rendeltem még így ebédet (valahogy idegenkedem tőle) egy barátnőm rendszeresen szokott, többet kipróbált már és neki a legjobban a Laci bácsi konyhája vált be! azt mondja, baráti áron van és nagy adagot adnak
2010. szept. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tőzsde. A Teletál ugyanakkora adagot ad, de mindenük drágább. Illetve a tőzsdénél tudsz fél adagot rendelni.
2010. szept. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egyszer rendeltem a Tőzsdétől. "Adminisztrációs hiba" miatt nem hozták ki a kaját, és még csak elnézést sem kértek. Többet nem rendeltem tőlük.


Cityfood (Foodplusz ugyanaz) egész jó, most az Egészségkonyha biokajáját eszem, kipróbáltam a Vegafutárt, az nagyon érdekes. Az a baj velük, hogy mindegyik pár hét alatt megunható.


Pesten a IX. és XIV. kerület környékére szállít az Aréna, ők melegen viszik ki a kaját. Viszont csak napi egyféle menü van, 2 fogásos, leves és második, vagy főétel és desszert. Nagy az adag, de magyarosan főznek (hízlal!), 890 Ft. Hátrányuk: minden nap oda kell csörögni, hogy kéred a menüt, nem lehet egész hétre megrendelni. Előnye: nagyságrendekkel jobban esik a friss kaja (melegen kapod), mint a lehűtött, reggel szállított.

2010. szept. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerintem sorra próbáljuk őket. A munkahelyemen olcsón tudunk ebédelni, de sokszor ehetetlen az étel, feleslegesen meg nem dobom ki a pénzt. A szendvicsek, péksütemények meg a fülemen jönnek ki.
2010. szept. 6. 12:39
 5/5 anonim válasza:

Én a Teletálat próbáltam, nagy adag, és nem is drága, de mostanában valami zselé-szerű anyagot tesznek a főzelékekbe. Elég undi. Mától a gastroyalt próbálom, nagyon finom, de olyan kicsi adag, hogy leves mellett is kopog a szemem az éhségtől (pedig fiatal, vékony nő létemre nem vagyok valami nagyétkű).


Interfood-ot próbálta valaki?

2012. máj. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!