Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szedett almát vissza lehet...

Szedett almát vissza lehet vinni? Visszaveszik?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert 30 kilométert kellene utaznunk és nem akarunk potyára visszamenni. Valakinek van tapasztalata ezzel? Szedtünk egy kosárnyi almát, de a fele rohadt vagy kukacos, legalább a maradékot szeretnénk visszavinni és visszakapni az árát, mert ez így átverés.

2021. júl. 24. 22:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Ha ti szedtétek akkor mi a bajod vele? Leszeded hazaviszed, rádrohad, s visszaviszed... Ugye nem gondoltad ezt komolyan?
2021. júl. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Miért ne gondolnám komolyan? Ha boltban hibás gyümölcsöt kapok, akkor azt vissza szokták venni.
2021. júl. 24. 22:22
 3/27 anonim ***** válasza:
96%
Na jó, ezt nem értem. Leszedtétek és hazavittétek a rossz almát? Miért?! Ha meg már otthon lett olyan azért nem az almatermesztő a hibás.
2021. júl. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
92%

#2

Mégis hol?


Ha megvettél valamit, aminek fele rothadt, akkor miért vetted meg, ha neked úgy nem jó. Láttad mit veszel, megvetted, kész.

Ha meg akkor nem volt semmi baja mikor megvetted, milyen alapon kérnéd vissza a pénzt?

2021. júl. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
14%
Mondjuk talán mert belülről volt rohadt, és a kukacok se kívül másztak, nagyokosok! Ehhez azért nem kell túl sok ész! Én biztos visszavinném, ha közel lenne, de a 30 km már nem éri meg. De azért egy levelet vagy telefont meg lehet nekik ereszteni.
2021. júl. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Otthon vettük észre, amikor felszeleteltük.
2021. júl. 24. 22:44
 7/27 anonim ***** válasza:
92%
Én még boltban sem találkoztam olyannal ahol visszavették volna a gyümölcsöt mert kukacos... amúgy nem hiszem, hogy visszaadják a pénzt. Ha megvan a számuk vagy mondjuk Facebook elérhetőség akkor beszélj velük
2021. júl. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
92%
Többe kerül a benzin mint a kosár alma.
2021. júl. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
86%
Elég nehezen tudnád bemagyarázni bárkinek, hogy át lettetek vágva ha ti szedtétek az almát. Ha nem néztétek meg, mit szedtek, az a ti saratok.
2021. júl. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Hogy kellett volna belenéznünk? :D
2021. júl. 24. 23:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!