Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Netpincéren ha azt írja, hogy...

Netpincéren ha azt írja, hogy 15 perc múlva zár az étterem akkor még rendelhetek?

Figyelt kérdés
Gondolom hogy igen, viszont nem tudom hogy érdemes-e, esetleg nem fogják kihozni vagy nem tudom.. bizonytalan vagyok ebben, mivel kártyával szoktam fizetni. Volt, hogy éjjel akartam rendelni mivel éhes voltam a munkahelyemen, viszont az egyetlen környékbeli nyitott étterem már 15 perc múlva zárt, és úgy voltam vele, hogy akkor inkább nem rendelek..

2020. dec. 22. 02:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne. Nagy valószínűséggel törölni fogják a rendelésed, a netpincér pedig nem fogja visszafizetni a pénzed, százasával vannak ilyen sztorik a neten.
2020. dec. 22. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Általában úgy szokott működni, ha adott étterem 23:00-ig szállít ki, akkor 22:30-ig veszik fel még a rendeléseket...
2020. dec. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!