Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Knorr gombakrémlevest mivel...

Knorr gombakrémlevest mivel lehetne feldobni egy kicsit?

Figyelt kérdés

Én arra gondoltam, hogy egy gerezd foghagymát összetörök és elkeverem benne.

Szerintetek az rontana rajta vagy feldobná?

Illetve mi mással lehetne még felturbózni egy kicsit? :)


2020. júl. 18. 19:12
 1/8 Mansour ***** válasza:
78%
A fokhagyma jó ötlet. Lehet még tejföl, fűszerek (bors, majoránna, kakukkfű, borsikafű, erőspaprika), és lehet mellé tésztát főzni (mondjuk tarhonyát, eperlevelet vagy kiskockát), vagy esetleg pirított kenyérkockát, zabpelyhet vagy tönkölypelyhet beletenni. Akár még negyedelt keménytojást is tehetsz bele.
2020. júl. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Én is azt ettem ma, és kétszersültet tördeltem bele, fincsi úgy is.
2020. júl. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Én egy pici mustárt szoktam belerakni, meg esetleg még egy kis tejszínt.
2020. júl. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Só, bors, fokhagyma, hagyma ízlés szerint. Vagy ahogy írták tejszínt meg a pirított kenyérkockát. Én speciel szeretem rajta a pirított gombát is
2020. júl. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Ha már ennyi mindent beleraktok, miért nem főztök egy rendes gombakrémlevest zacskós vegyszer nélkül?
2020. júl. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

5.-nek.


Igaz!


Sőt!!!


Miért nem fogjuk magunknak a tonhalat is, nem?

2020. júl. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

5!

Nyilván szoktam rendes levest is készíteni, de van olyan helyzet, amikor nincs erre lehetőség. Épp ezért találták ki a gyors, zacskós leveseket. Pl. munkahelyen, csak egy bögre és forró víz kell hozzá.

2020. júl. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mansour ***** válasza:
81%

5-ös:

Én még életemben nem főztem zacskós gombalevest, csak rendeset. De ha már a kérdező azt csinál, akkor hadd legyen neki kicsit finomabb és tartalmasabb! Mivel a kérdés erre vonatkozott, én erre válaszoltam. De hogy te is boldog légy, üzenem a kérdezőnek, hogy ha legközelebb több ideje lesz, próbálkozzon meg a rendes gombalevessel is! Tényleg jobb és egészségesebb, mint a zacskós! Bár krémlevesnek elkészítve jóval macerásabb is.

2020. júl. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!