Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Epeműtét után konkrét ételrece...

Epeműtét után konkrét ételreceptet hol találhatok?

Figyelt kérdés
Epekőre műtöttek. Konkrétan ételreceptekre vagyok kíváncsi.
2020. máj. 3. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Google: epe kímélő receptek
2020. máj. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem mütét után annyit mondtak, hogy a kifejezetten zsíros ételeket kerüljem, de egyébként egyek mindent, ha nem akarom, hogy életem végéig bajom legyen. Természetesen eleinte egyszerre csak keveset egy-egy ételböl, de semmi nem volt megtiltva.

Az úgynevezett epediéta már régen túlhaladott, maradi dolog, ezzel csak azt érik el, hogy a beteg késöbb sem tud rendesen enni.

2020. máj. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy mondom, mielőtt bármit bezabálnál ilyen epekímélő ételekből:

hosszú út áll előtted, mire szép lassan letesztelgeted, mi az amit megehetsz, mi az amit nem, mert nincs egységes recept, mindenki másképp van összerakva egy kicsit!

Úgyhogy csak óvatosan!

2020. máj. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!