Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Debrecenben és környékén...

Debrecenben és környékén éttermek?

Figyelt kérdés
2 évfordulónak ünnepelnénk, és étterembe szeretnénk menni, ti merre voltatok, vélemények, árakra lennék kíváncsi, nem szeretnénk luxuskörülményeket! köszönöm válaszaitok!
2010. júl. 28. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
nem vagyok Debreceni, egyszer jártam ott mikor a Virágkarnevál volt. Emlékszem volt vmi sarki étterem, kijössz az egyetemvárosból, mész egyenesen, és pont a sarkon. Sajnos nevét nem tudom, de mi ott nagyon jókat ettük, és viszonylag tűrhető is volt az ára! Nem hiszem h sokat segítettem, de aki Debreceni az majd megerősít, vagy meg mondja hol van ez az étterem :))
2010. júl. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én csak a Jalla étteremben voltam eddig, torkos csütörtökön, nem luxus, panelépület alatt van kb, de nekem bejött az ára (szóval a duplája se sok), íze, hangulata.
2010. júl. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amiről te beszélsz az a Rolling Rock az Egyetem sugárúton
2010. júl. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2010. júl. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg a bólyain a calypso?
2010. júl. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

első vagyok, igen a Rolling Rock az! :)

nos, én Debrecenbe még csak ott ettem, nekem nagyon ízlett az ottani étel! Persze gondolom kismillió étterem van még Debrecenbe amiből választani lehet :)

2010. júl. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nagyon jó étterem valóban, de az franchise amúgy, nyíregyen is van és szerintem elég drága
2010. júl. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek!
2010. júl. 30. 19:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!