Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni vattacukor...

Hol lehet kapni vattacukor ízű jégkrémet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Mi az hogy vattacukor ízű jégkrém?
2010. júl. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
van olyan hogy vanília, csoki...na, ez meg vattacukor ízű. :) amúgy azért kéreztem mert tavaly ettem ilyet los angelesben és most eszembe jutott hogy akarok vattacukros jégkrémet megint. :)
2010. júl. 21. 22:59
 3/6 anonim válasza:
100%
Vannak ilyen kis golyszlik Ice'n'Go talán. És azon belül van vattacukros is. Kis standoknál keresd, mert így hipermarketbe mondjuk nem lehet venni. Én nyíregyi vagyok, úgyhogy csak azt tudom itt hol van.
2010. júl. 22. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Bp-en az M5 melltti Tescoban van ilyen Ice 'n Go fagyipult, meg a Dagály strandon (én itt ettem vattacukor ízűt).

De biztos van valamilyen honlapjuk és ott biztos vannak fellelési helyek is.

Másféle jégrémben vagy fagyiban még nem láttam vattacukor ízűt, csak ilyen Ice 'n Go-ban.

2010. júl. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézd csak:

[link]

2010. júl. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. az ice'n'go-s fagyit már kóstoltam, de valami ilyesmire gondoltam: [link] kár, hogy ilyet nem lehet mo-n kapni. :(
2010. júl. 23. 13:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!